April 25, 2024

Bütçe Dostu Aksesuar Seçimleri

Tamamlayıcı aksesuar seçimleri yapmak bazen göründüğünden daha zordur. Yaz gardırobunuzu yenilerken seçtiğiniz parçalara bütçe ayırmak ne kadar zorlayıcı bir durum da olsa bu kıyafetler onları tamamlayan aksesuarlar olmadan da düşünülemez. Bütçenizi fazla zorlamadan en sevdiğiniz elbiseleri, etekleri tamamlanmış gösterecek, bütçe dostu aksesuarlara birlikte göz atalım.

Siyah Çanta
Her kadının gardırobunda bir siyah çanta bulunmalı! Çantalar artık öyle eskiden olduğu gibi büyük ve deri değiller. Kıyafetlerde olduğu gibi çantalara da bir hafiflik ve küçülme geldi. Özellikle örgü, hasır çanta modelleri, yaz kombinlerinizi en şık biçimde tamamlayacak.

Leopar Desenli Şapka
Yaz mevsimi ani gelen yaz yağmurlarıyla ünlüdür. Bu tip durumlarda hava da bu kadar sıcakken yağmurluk, deri mont gibi parçalarla uğraşmak istemiyorsanız daha basit bir çözüme gidebilirsiniz. Leopar desenli sezonun en trend şapka modelinden olan bu şapka ile hızlıca geçen yaz yağmurlarından korunabilirsiniz.

Renkli Camlı Güneş Gözlüğü
Yaz dediğimizde her şeyde bir renk arar oluyoruz. Yazın en çok kullanılan aksesuarlarından güneş gözlükleri de bu furyaya dahil. 90’lardaki bir filmden fırlamış gibi duran renkli camlı güneş gözlükleri, yazın her günü için ideal.

Örgü Sandalet
Sonunda botlarımızı, spor ayakkabılarımızı bir kenara bıraktık, terliklerimizi ve sandaletlerimizi kutularından çıkardık. Hem elbiselerle hem pantolon, etek gibi alt giyim ürünleriyle mükemmel bir uyum sağlayan sandaletlerden yaz bitmeden mutlaka bir çift edinmelisiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama