April 25, 2024

Çil Görünümünü Elde Etmenin 5 Kolay Yolu

İster doğal olarak sahip olun, ister yapana kadar taklit etmeniz gereksin, çiller her zaman iyi bir fikir ve son birkaç yılda makyaj trendlerinde giderek daha popüler hale gelmeye başladı. Çiller kalmak ve cildinizin kızarık ve sağlıklı görünmesine yardımcı olmak için burada olduklarından, başlangıçta onlarla birlikte doğmadıysanız, onları yeniden oluşturmak için biraz yardıma ihtiyacınız olabilir. Görünürde doğal bir çil yoksa ama umutsuzca biraz istiyorsanız, harika bir haberimiz var: çilleri kesinlikle taklit edebilirsiniz. Çil kalemlerinden kınaya, düşündüğünüzden çok daha kolay olan çil görünümünü taklit etmenin birkaç farklı yolunu bir araya getirdik.

 

Çil Kalemi Dene

Evet, çil kalemleri gerçek bir şey ve sahte çiller yaratırken hayatımızı çok kolaylaştırıyor. Farklı cilt tonları için birkaç farklı tonda çil oluşturmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış çil kalemleri mevcut. Kalemleri doğru kullanmak için fırçayı ürüne batırıp yüzünüze hafifçe doğal bir küme görünümü verecek şekilde çilleri uygulamanız yeterli. Bu ürünün anahtarı, yeterince çil oluşana kadar fırçayı cildinize hafifçe vurmaya devam etmektir. Fırça ile ne kadar çok pratik yaparsanız, o kadar kolay olur. Çillerin arasına boşluk eklerseniz, daha iyi ve daha inandırıcı görünürler.

 

Kaş Kaleminize İkinci Bir Bakış

Kaş kalemleri doğal tonda olabildiğinden, cildiniz ve saçınızla iyi uyum sağlayan çilleri oluştururken kullanmak için harika bir araçtır. Kaş kalemi ile pratik yaparken, hangilerinin en iyi sonucu verdiğini görmek için farklı büyüklükteki çilleri denemeyi tercih edebilirsiniz. Fark edilir derecede büyük görünen herhangi bir şeyden kaçınmak isteseniz de, ne kadar yanlış şekillendirirlerse, o kadar doğal görünecekler ve kimse fark etmeyecek.

 

Suya Dayanıklı Eyeliner Tercih Edin

Bir şeye ihtiyacınız varsa ve yumuşak kahverengi veya daha koyu kahverengi tonda su geçirmez bir eyeliner (sıvı veya kurşun kalem) varsa, bu aynı zamanda sahte çil oluşturmak için bir araç olarak da kullanılabilir. Su geçirmez formüller ile, cilde bir kez yerleştiklerinde, bunları çıkarmanın biraz daha zor olduğunu akılda tutmak önemlidir, bu nedenle, bulaşma veya bulaşma olmadığından emin olmak için kalemde hassasiyet önemlidir. Bu ipucunu deneyecekseniz, soluk bir nokta oluşturmak için kalemi cilde nazikçe uygulayın ve ardından çilin daha görünür hale gelmesi için biraz daha sert bastırarak devam edin.

 

Şablon Kullan

Sahte çilleri kendi başınıza yaratma eylemi korkutucuysa, endişelenmeyin. Çilleri nereye yerleştireceğinizi bilmenize yardımcı olması için bir şablon kullanabilir ve bunalmış hissediyorsanız bunu bir kılavuz olarak kullanabilirsiniz. Şablonu belirtildiği gibi yüzün üzerine yerleştirin ve çillerin olması gereken alanları doldurmak için makyaj yapın ve güneş öpücüğü, çilli bir görünüm için güneşin yüzünüze doğal olarak vurduğu yeri düşünün.

 

Kına Kullanmayı Düşünün

Ciltte muhteşem, uzun ömürlü sanat eserleri yaratmasıyla bilinen kına, yüzyıllardır saç ve güzellik reçeteleri ve tedavilerinde kullanılmaktadır ve sahte çil oluşturmak için de kullanıma uygundur. Kınayı cildinize uyguladıktan sonra hafifçe vurarak çillerin yerleşmesine ve çillerin kalmasına yardımcı olun.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama