June 22, 2024

Çizmeleri Nasıl Kombinleriz?

Güvenilir bilek botlarınızı biraz daha uzun bir şey için bir kenara bırakın. Diz üstü çizmeler, bir kıyafeti anında gündelikten düşünülmüşe yükseltme gücüne sahiptir. Eğer (bizim gibi) son birkaç aydır sürekli sandalet ya da spor ayakkabı giyiyorsanız, yeni kıyafet fikirlerini kucaklamanın ve biraz farklı bir şeyler denemenin zamanı geldi. 2023 için, diz üstü çizme kıyafetleri, uzun denim veya diz boyu eteklerle giyilen bol miktarda kare burun ve orta topuklu ayakkabılarla nostaljinin bir ipucuna sahip  00’ların başındaki kız grubunun favorisi.

En iyi tavsiyemiz? Baldırlara tam oturan diz üstü çizme bulmakta zorlanıyorsanız elastik panelli seçeneklere bakın ve bir çift diz boyu pop çorap giydiğinizden emin olun. Bazı diz üstü çizme kıyafetleri fikirleri için bu sokak stili fikirlerinden bazılarına bir göz atın…

Slip Elbiseler + Deri

Daha dik bir şey yerine şık ve uzun bir çizme, slip elbiseyi 2023’e taşımanın ideal yoludur ve mükemmel bir geçiş havası görünümü sağlar.

Diz Boyu + Diz Yüksekliği

90’ların kız gruplarını veya 2000’lerin başlarını düşünün. Nostalji takıntımız, diz hizasındaki etekleri diz hizasındaki botlarla eşleştirerek devam ediyor.

Disko Çizmesi Deneyin

Düz siyah botları başka bir gün için bir kenara bırakın ve göz kamaştırıcı metalikleri tercih edin. Gümüş, hemen hemen her kıyafetle uyum sağlayacak, günlük görünümü sadelikten partiye taşıyacak güvenli bir seçenektir.

Pantolon Üstü Botlar

Hadi, botlarınızı gösterin! Yeni bir giyim tarzı için kot pantolonunuzun veya pantolonunuzun üzerine giymeyi deneyin. Not: Topaklanmayı önlemek için pantolonunuzu çoraplarınızın içine sokun.

Tayt ile Deneyin

Çizme ve çıplak bacaktan pek hoşlanmıyorsanız, sofistike bir yetişkin kıyafeti için süper şeffaf 10 penye tayt veya file çorapları deneyin

Şüpheniz Varsa Denim Giyin

2023 için denim, ne kadar çok olursa o kadar iyi olacak şekilde hüküm sürüyor. Diz üstü uzun bir kot etek ve aynı yıkamada bir kot gömlek deneyin.

Pantolonunuzla Eşleştirin

Siyah tayt veya pantolonu uzun siyah botlarla giyerek şık bir siluet elde edebilir, gösterişli bir ceket ve sade bir tişörtle giyerek yüksek etkili, az zahmetli bir kıyafet elde edebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama