July 24, 2024

Çocuklarınızla Evde İzleyebileceğiniz En Keyifli Filmler

Mürettebatı toplayın ve bir leğen patlamış mısırı hazır edin: en iyi aile filmlerini sizin için seçtik!
Klasikler, çizgi filmler, Disney prensesi filmleri, 90’lı yılların çocuk filmleri ve hayal edebileceğiniz diğer her şeyden bir tutam seçtik. Bütün gün ödevleriyle uğraşan sevimli minikleri şimdi biraz mutlu etme zamanı! Çocuk filmi deyip geçmeyin bu filmlere siz de bayılacaksınız.

Aslan Kral

Eşit bir şekilde hem sevecen hem de yürek parçalayan Disney klasiği, muhtemelen bir noktada ağlamanızı sağlayacak, babası Mufasa’nın kaybından sonra iktidara yükselmesi gereken genç aslan Simba’nın etrafında dönen hikayede ailenin destekleyici olacağını düşünürdünüz değil mi? Ancak kötü amcası Simba’nın peşini bırakmıyor!

Harry Potter ve Felsefe Taşı

Harry Potter serisindeki açılış hikayesi, hayranları fantazi ve heyecanla serpilmiş büyülü bir alana davet ediyor ve bir kez bu büyülü dünyaya girdiğinizde geri dönüşünüz çok zor! Bu ilk hikayede, teyzesi ve amcasıyla yaşayan ve çok kötü muamele gören bir yetim olan Harry’le tanışıyoruz. Ancak, Harry her şeyi değiştiren bir sırrı keşfediyor ve evet O bir sihirbaz! Yakında Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na katılacak olan Harry Platform 9 3/4’ten trene biniyor ve o saatten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmuyor.

Ters Yüz

Bu aile filmi Pixar’ın en yaratıcı hikayelerinden biri- duygusal bir roller coaster’a binmeye hazır olun! Bu tatlı filmin temel karakterleri aslında küçük bir kızın duyguları – İğrenme, Sevinç ve Üzüntü karakterlerden birkaçı- Ailesi taşınma kararı alınca bu küçük kızın bütün yaşamı değişiyor. Mutlaka izlerken çok eğleneceğiniz ve gözlerinizin dolacağı anlar olacak, mendiller hazırlansın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama