June 16, 2024

Dakota Johnson’ın Stilinden İlham Alıyoruz!

Dakota Johnson, elbette, en iyi oyunculuk yeteneği ve Kara Kütle, Nasıl Bekar Olunur, Kayıp Kız ve Grinin Elli Tonu serisi gibi filmlerde başrol oynamasıyla tanıyor. Bununla birlikte, beyaz perdenin dışında, Johnson hızla bir stil ikonu olarak ortaya çıktı. Kırmızı halı stili başlı başına çarpıcı ve heyecan verici olsa da, günlük gardıropu daha da dikkat çekici. Basitçe söylemek gerekirse, sokak stili, klasik Fransız kız stilinin zahmetsizce havalı estetiğini yüksek temellerle birleştirerek hem zamansız hem de devrimci görünmesini sağlıyor.

 

Siyah Elbise

Küçük siyah elbise asla eskimez. Son filmi The Lost Daughter’da basına çıkan Johnson, tüylü, mini küçük siyah bir elbise, külotlu ve Anthony Vaccarello imzalı Saint Laurent’den sade, askılı Amber sandaletler giydi.

 

90’lar

Burada Johnson, hanım hanımcık, çarpıcı ve aynı anda 90’lara inkar edilemez bir şekilde gönderme yapan bir görünüm için basit, dekolte bir şemsiye elbiseyi kalın siyah mokasenlerle eşleştiriyor.

 

Rahat Gün

Yürüyüş esnasında, düz beyaz bir tişörtü yüksek belli, geniş paçalı yeşil pantolon ve siyah mokasen ile eşleştiriyor. Gündelik ve sofistikenin mükemmel karışımı!

 

Jean Aşkına

Bu görünümle Johnson, desenli bir gömleği yüksek belli mavi kot pantolon ve kahverengi deri terliklerle eşleştirirken klasiklerin asla başarısız olmadığını kanıtlıyor.

 

Çizgi Dengesi

İki tür çizgi desenin birlikte çalışacağını kim bilebilirdi? Burada Johnson, kayıtsız ama ilginç bir görünüm için geleneksel çizgili üstü ince çizgili pantolonlarla bir arada kullanmış çok da şık olmuş.

 

Renk Bloku

Bu görünümle renkleri nötr hale getiren Johnson, benzersiz bir çift renk bloklu krem ve siyah kot pantolonla biraz ilgi katıyor.

 

Fransız Stili

Klasik Fransız kız modasında Johnson, zahmetsizce şık ve zamansız bir görünüm için dökümlü bir yazlık elbiseyi basit beyaz spor ayakkabılarla birleştiriyor.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama