May 20, 2024

Dizi Stili – Sex And The City Karakterlerinden İlham Alın !

Söz konusu moda ile alakalı diziler olduğunda hepimizin ilk aklına gelen bir dizi var: Sex And The City! Yayınlandığı dönemde karakterlerin kıyafet seçimleri ve kişisel stilleri ile çokça konuşulan bu dizinin etkileri hala sürüyor. O dönem trend olan bazı parçalar – ince askılı vücuda oturan elbiseler gibi- günümüzün trendlerini de oluşturuyor. Carrie, Samatha, Charlotte ve Miranda’nın oluşturduğu bu şık ama dertli, orta yaşa yaklaşmış arkadaş grubunun New York’ta başına gelenleri hep birlikte bazen üzülerek bazen sevinerek izledik. Peki bu 4 karakterden hangisinin stili size daha yakın? Gelin birlikte SATC ikizinizi bulalım.

Carrie Bradshaw
Eğer bir Carrie iseniz, tarzınız her şeyden önce eklektiktir. Beklenmedik parçaları bir araya getiriyorsunuz – grafik bir tişört ve bir balon etek veya bir kravat gibi- ve elde edilen görünüm her zaman işe yaramış gibi görünüyor. Renk seçimi konusunda seçmeyi tercih etmiyorsunuz çünkü bütün renkler size çok yakışıyor. Kendine has stili olan ama bir yandan da inanılmaz bir moda bilgisine sahip kadınları kendinize idol almayı unutmayın çünkü onlar her zaman için çok şık görünüyorlar.

Samantha Jones
Bazen yoğun da çalışsanız siz içinizde bir yerlerde eğlenmeyi çok seven, her zaman için aktif olan bir kadınsınız. Bu yüzden stilinizde dikkatleri üzerine çeken büyüklükte mücevherler, geniş örgü bir kemerler ve seksi görünen elbiselere her zaman yer vardır. İş kıyafeti seçiminde bile işinizi şansa bırakmaz son derece feminen ve vücudunuzu saran kıyafetler tercih edersiniz.

Miranda Hobbes
Miranda tek kelimeyle bir iş kadını. İyi kesim bir takım elbiseye asla hayır demez ama doğru renk seçimleriyle tepeden tırnağa nasıl şık olunabileceğini de çok iyi biliyor. Havalı ve gösterişli parçaları kendine has tarzına uyarlayan kadınlar, size ilham verebilir sevgili Miranda’lar.

Charlotte York
Charlotte tam bir klasikçi. Diğer karakterlere göre daha sade ve mütevazi parçaları tercih eden Charlotte, silüetini en düzgün şekilde ortaya çıkaran klasik parçaları tercih ediyor. Eğer sizin giyim stiliniz Charlotte ile yakınsa iyi dikilmiş kıyafetlerle şık topukluları birleştiren kadınları takip etmeyi ihmal etmeyin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama