May 22, 2024

Dünyaca Ünlü Model Rosie Huntington Whiteley’nin Gardırop Koleksiyonundan İlham Alın!

Gerek modellik kariyeri gerek kişisel stiliyle son yıllarda sıkça konuşulan bir isim var; Rosie Huntington-Whiteley. Seçtiği kıyafetler ne kadar şık olsa da onu bu kadar özel yapan onları nasıl kombinlediği. Farklı parçaları bambaşka bir tarz ile stiline uyarlayan Rosie hem kırmızı halı’da hem de sokak stilinde artık herkesin takip ettiği bir stil ikonu. Gelin biz de güzel modelden kendi kış gardıroplarımız için ilham alalım.

  • Takipçilerini asla hayal kırıklığına uğratmayan Rosie Huntington-Whiteley, bize ihtiyaç duyabileceğimiz tüm sonbahar görünümleri ilhamını veren bir dizi selfie yayınladı. Siz de camel rengi vücudunuza tam oturan çift düğmeli bir kabanı ispanyol paça pantolonla kullanıp boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.
  • Bu mont modeli artık bir klasiğe dönüştü. Her ne kadar herkesin üzerinde görmeye alıştığımız bir model de olsa Rosie gibi siz de bu modeli biraz daha büyük alıp skinny pantolon ve topuklu botlarla kullanabilirsiniz.
  • Tek renk stiller her zaman rafine ve şık görünüyor. Rosie gibi kaban ve çanta seçiminizi aynı renk yapıp sade kombininizi topuklu çizme ve büyük gözlükler ile taçlandırabilirsiniz. Önemli olan her zaman için detaylardır.
  • Sezonun en gözde trendi ceket gömlekleri elbette ki Rosie Huntington-Whiteley’in üzerinde de görecektik. Geçiş mevsimlerinin kurtarıcısı ceket gömlekleri jean ile kombinleyebilir, topuklu bir ayakkabı ile bu sportif parçaya daha feminen bir hava katabilirsiniz.
  • Yoksa evinizde hala örgü bir elbise yok mu? Cevap evet ise hemen bir adet edinmeye bakın çünkü bu kış her yerdeler. Rosie gibi kolsuz bir modelini tercih ederseniz uzun kollularınızla kat kat giyip farklı görünümler de elde edebilirsiniz.
  • Bol cepli, bele oturan gömlekimsi ceketler bu sonbahar ve kış sıkça karşımıza çıkacak. Bu maskülen parçayı daha da maskülen hale getirmek için ihtiyacınız olan tek şey kalın tabanlı bir çift bot.
Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama