April 25, 2024

Dünyaca Ünlü Modellerin Günlük Stillerinden İlham Alıyoruz

Moda haftası podyumdan en ön sıralara en büyük ilham kaynaklarımızdan biri. Ama yine de en iyi bahar ilhamı sokaklardan, dünyaca ünlü modellerin defile çıkışı giydiği kıyafetlerden geliyor.

Moda ayları süpermodellerin Londra, Milan, New York ve Paris sokaklarını kendi doğaçlama podyumlarına dönüştürdüğü zamanlar oluyor ve bu durumda kendilerini ve kıyafetlerini biraz kıskanıyoruz. Yine de bahar gardıropları için sonsuz bir ilham kaynağı olan süpermodellerin seçimlerinden biraz feyz almak için yazının devamını incelemeye ne dersiniz?

Bella Hadid
Son yılların en büyük moda ikonlarından birine dönüşen Bella Hadid’in stilini nasıl tarif edeceğimiz konusunda biz de çok zorlanıyoruz. Naomi Campell, Kate Moss gibi zamanının en iyi süpermodelleri olan ablalarını örnek alan Bella’nın moda seçimleri genellikle zamanın dışında hatta biraz daha 90’lar tarafında! Bol düşük belli jean’ler, babasının dolabından çıkmış gibi görünen sneaker’lar, 90’lardan kalma saç modelleri, tokaları ve gözlükleri ile Bella Hadid’i 90’larda geçen bir gençlik dizisine koysanız hiç yadırgamazsınız.

Gigi Hadid
Kardeşinin maskülen feminen ve vintage havasının aksine Gigi Hadid genellikle daha kadınsı ve modern tercihler yapıyor. Kardeşi Bella gibi eskilerden gelen trendleri -kocaman şişme montlar- o da benimsese bile yine de saç rengi, modeli, makyajı ve aksesuar seçimleriyle Hadid kardeşlerin daha modern yüzü olarak karşımıza çıkıyor.

Kaia Gerber
İşte son zamanların en büyük ilham kaynaklarından biri! Onu en sık kocaman ceketlerle birlikte giydiği jean’leri ve çabasız şıklığı ile görüyoruz. Cindy Crawford’un kızı olmasıyla birden gündeme oturan Kaia yaşıtlarının aksine tam yaşına göre giyinmeyi çok iyi biliyor. Mottosu her zaman rahatlık olan güzel modelin küt saçları ve kalın kaşları şimdiden ikonik oldu bile!

Kendall Jenner
Kardashian kardeşlerin en ünlülerinden Kendall son zamanlarda kıyafetlerinden çok estetikleri ile gündeme gelse de onun da giydiği her şey trend oluyor ve sıkça konuşuluyor. Aslında Kendall trend belirleyicisi olmak yerine trendleri takip eden bir model. Biraz popülerleşmeye başlamış her trendi onun üzerinde görmeniz mümkün. Çok feminen bir parçayı çok erkeksi bir parçayla kombinleyip bizi her seferinde ters köşe yapmayı da başarıyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama