May 30, 2024

Eforsuz Güzellik Tüyoları

İşte siz bir sır: Hiç kimse Fransız kadınları gibi zahmetsiz güzellik sanatını icra edemez. İsterseniz buna bir klişe deyin, ancak Fransızlar her zaman en güzel makyaj görünümüne sahip görünüyor. Fransa’nın güzelliğin en büyük isimlerine (L’Oréal, Guerlain ve Clarins’i düşünün) ev sahipliği yaptığı düşünülürse, Fransız yaşam tarzının ülkenin güzellikteki köklerine baş sallamalarıyla bağlı olduğu sadece mantıklı.

Fransız kadınlarının makyajlarını nasıl uygulayacaklarını bildiklerini fark etmek için Paris sokaklarında sadece birkaç dakika dolaşmanız yeterli. Derileri dolgun, pürüzsüz ve parlaktır; kaşları zahmetsizce düzeltilmiş görünür; ve yanakları o kadar sağlıklı bir kızarma yayar ki, sırlarının ne olduğunu merak etmenize neden olur. Artık merak etmeyin, çünkü Fransız kızların yemin ettiği zahmetsiz güzellik sırları burada!

Cilt Bakımı Makyajdır

Bu kural, tüm dünyadaki Fransız kadınlarının altına imza attığı bir şey olduğu için öne çıkıyor. O dolgun, ışıltılı parıltının sebebini mi merak ediyorsunuz? Her şey makyajlarından ziyade cilt hazırlığına bağlı. En önemli şey cildinize gerçekten iyi bakmaktır. Masaj yapmalı, sık sık maskelemeli ve iyi bakımlar yaptırmalısınız. Güzel bir makyaj görünümü uygulamadan önce iyi bir cilt bakımı rutinine ihtiyacınız var.

Kırmızı Ruj İmza Görünümdür

Kırmızı rujsuz bir Fransız makyaj rutini nedir? “Pandemiden bu yana birçok insanın makyaj tercihleri değişti. İnsanlar tenlerine daha fazla zaman harcıyorlar ve rujlarını bir balsamla değiştirdiler. Ancak hepimiz gözlerinizi alamayacağınız kırmızı bir dudağın muhtemelen en ikonik Fransız makyaj görünümü ve eforsuz bir görünüm olduğunu biliyoruz.

Maskarayı Akıllıca Kullanın

Eforsuz makyaj hiçbir zaman özellikle “bitmiş” görünmez. Evet, görünüm genellikle düzgün, cilalı ve ışıltılıdır, ancak gerçekten harika bir görünümün sırrı makyajı tamamen gizlemektir ve bu, Fransız kızlarının nasıl yapılacağını bildiği bir şeydir. Her şey teninizin taze ve parlak görünmesini sağlamak ve gözlerinizin de sadece bir miktar maskara ile bunu yansıtmasını sağlamakla ilgili. Cildinizde taze ve iyi hissetmek istiyorsunuz.

Fondötenin Bir Önemi Yoktur

Cilt bakımınızın ışıltıyı artırmak ve parlaklık sağlamak için yaptığı tüm zor işleri örtmek, cildinizin yalnızca donuk ve doğal görünmemesine neden olur. Bunun yerine, Fransız kızlar hafif tabanlı ürünleri tercih etmeyi sever. İyi bir yüz kremi ile başlayın ve ardından parlak bir ışıltı vermek için aydınlatıcı bir CC serumu kullanın.

Her Şeye Ruj Kullanın

Harika bir Fransız kızı makyaj rutini çok fazla zaman veya çaba gerektirmez. “Neredeyse her şey için rujunuzu kullanın. Dudaklarınızda, yanaklarınızda allık olarak ve hatta gözlerinizde bile kullanabilirsiniz. Gerçekten güzel bir şekilde bağlanan ve gerçekten hızlı bir şekilde uyumlu görünen bir makyaj görünümüne sahip oluyorsunuz. Çok yönlü bir ruj için, tek renkli bir görünüm için iyi çalışacak giyilebilir bir ten rengi veya allık pembesi arayın.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama