July 20, 2024

Eforsuz Şıklığın Olmazsa Olmazları

Sürekli değişen trendler, yeni ve eski yeniden icat edilmiş kalıplar dünyasında, bir kadının zaman zaman kendini kaybolmuş hissetmesi tamamen normaldir. Muhtemelen, gardırobunuzu açtığınız ve yapamadığınız seçimler karşısında tamamen bunaldığınız ve ardından mükemmel şık ve zarif bir kıyafetle ördüğünüz günler vardır. Bu gerçekleştiğinde, değişimin sırada olduğunu söyleyen bir tür uyandırma çağrısıdır ve neyse ki, size doğru yönde rehberlik etmek için buradayız. Bu şekilde, ayak işlerini yaptıktan sonra, bir daha asla kaybolmuş hissetmeyeceksiniz, ancak her seferinde zahmetsizce şık görünümler yaratabileceksiniz. Öyleyse başlayalım.

Zayıf halkaları ayıklayın

Moda açısından, kıyafetiniz ancak en zayıf halkası kadar güçlüdür. Bu nedenle, şık giyinme macerasına atılmaya başlamadan önce dikkat etmeniz gereken bir yer var: dolabınız. Genel renk paletinize ve genel stilinize uymayan bir dürtü veya indirimle satın aldığınız her şey gitmeli. Bu kıyafetleri asla giymeyeceksiniz ve sadece kafa karıştırmaya ve giyinmeyi zorlaştırmaya hizmet ediyorlar. Bu nedenle, nasıl kombinleyeceğiniz hakkında hiçbir fikriniz olmayan tüm baskılar ve desenler bağışlanmalı, hediye edilmeli veya satılmalıdır. Bu sayede dolabınızı düzene sokmuş, daha çok “siz” olan yeni eşyalara yer açmış olacaksınız ve aynı zamanda iyi bir iş yapmış olacaksınız.

İyi seçimler yapın

Hepimiz oradaydık hepimiz şu anda moda olan ürünleri satın aldık, ancak stille ilgili olan şey, öğrenmeyi asla bırakmamanızdır. Bu nedenle, yeni ürünler için alışverişe gelince, o an moda olana gitmekten kaçınmaya çalışın ve her zaman moda olacak olana gidin. Bu, zor kazanılan paradan tasarruf etmek ve yalnızca kalite açısından değil, aynı zamanda zamansız tasarımları açısından da size yıllarca hizmet edecek yüksek kaliteli parçalara yatırım yapmak anlamına gelir. Bu parçalar, harika bir trençkot, bir beyaz gömlek, zamanla daha iyi hale gelen harika basic tişörtler. Aynı zamanda, daha özel ve resmi bir fırsat kapınıza geldiğinde sizi kurtaracak mükemmel bir elbise, mükemmel bir çift siyah topuklu ayakkabı, bir deri ceket ve o muhteşem ve gurur verici koyu renkli jean gibi giysilere yatırım yapmayı da gerektirir.

Liste, harika bir pantolon, romantik ve zamansız bir pileli etek ve gri bir kazak ile devam ediyor. Bu ürünler daha pahalı olabilir, ancak yıllarca giyeceğiniz için tamamen yatırıma değer. Ayrıca alışveriş yaparken gardırobunuzun mevcut durumunu giysiler ve baskın renk paletini daima göz önünde bulundurun ve ailenize eskileriyle uyum sağlayacak yeni eklemeler yapın.

Biraz trendlik ekleyin

Hiç kimse trendlerden tamamen vazgeçmeniz gerektiğini söylemiyor, sadece daha sofistike bir tarama sistemi geliştirmeniz ve halihazırda yerleşik stil anlayışınızla birlikte yaşayacak en iyi trendlere izin vermeniz gerekiyor. Gri ekoseli bir blazer çok uzun bir süre burada olacak  bu yüzden belki de bunun gibi öğeler tavsiye altına alınmalıdır. Puantiyeli desen de harika bir geri dönüş yaptı, bu yüzden belki de desende güzel bir romantik elbiseye şans verebilirsiniz.

Tarzınızı imzalayın

Gerçekten şık olan her kadının bir imzası vardır. Bazı kadınlar, her kıyafeti öne çıkarma gücüne sahip zamansız tasarımcı çantalara olan sevgileriyle tanınırlar  Gigi ve Bella’ya bir göz atın en rahat şekilde eşofman giydiklerinde bile, her zaman harika bir çantaları olur. Bu nedenle, yapabileceğiniz en akıllıca şeylerden biri, sahip olduğunuz her şeyle gidecek ve yaşam tarzınıza uyacak harika bir çanta almak.

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama