May 23, 2024

En Dikkat Çeken 10 Elbise Trendi

Geçtiğimiz yıl pantolonlarla ilgili olabilir, ancak elbiselerin hala en güvenilir gardırop dayanağı olduğuna inanıyoruz. Sizi iş haftasından hafta sonu eğlencesine taşıyabilir ve sayısız durum için çok çeşitli şekillerde şekillendirilebilirler. Sonuçta, kot pantolonunuzu bir düğün davetlisi kıyafeti için yeniden kullanamazsınız, ancak bir kemer ekleyerek veya bir ayakkabı değiştirerek bir elbisenin estetiğini kesinlikle değiştirebilirsiniz.

Yeni bir sezonun başlamasını her zaman dört gözle beklememizin nedeni, onu bekleyen trendleri ortaya çıkarma olasılığıdır. Önümüzdeki yıl için bilinmesi gereken mücevherleri, botları ve jeanleri listelemeye çoktan başladık; şimdi dikkatimizi 2023’ün kapsayıcı elbise trendlerine çevirme zamanı. Prada’dan Coperni’ye kadar tüm podyumları tarayarak size en dikkat çekici elbiseleri sunduk.

Baskılara havalı bir yaklaşımdan çiçekleri giymenin dahiyane bir yoluna (düşündüğünüz gibi değil), nefes kesen süslemelerden etek ucu ve yaka güncellemelerine, 2023’ün kalanını ele geçirecek 10 elbise trendini keşfetmek için ilerlemeye devam edin.

Asimetrik Omuzlar

Stil Notları: Yaz 2023 podyumlarında yinelenen bir elbise trendi asimetri idi; basamak etek boyları bolca vardı, ancak belki de en şık yorum Rejina Pyo’da görüldüğü gibi asimetrik kollardı.

Korsaj Demetleri

Stil Notları: Çiçekleri giymenin tek yolunun baskılar olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün; Carolina Herrera gibi tasarımcılar üstlerden kolyelere ve evet, elbiselere kadar her şeyi güzel korsajlarla süslemeyi tercih etti.

Dramatik Drapeler

Stil Notları: Drapaj geçen yıl önemli bir elbise trendiydi ve tasarımcılar bu dramatik siluetleri 2023’te elbiseler aracılığıyla keşfetmeye devam ettiler. Coperni’de görüldüğü gibi basamaklı trenlere sahip elbiseler arayın veya minilerde belirgin kolları tercih edin.

Rafine Gecelikler

Stil Notları: Slip elbiseler son birkaç yıldır zamansız olduklarını kanıtladılar ve 2023 için ince bir güncelleme onları taze hissettiriyor; güzel, narin dantel ilaveleri.

Kabarcık Gövdeler

Stil Notları: Bu sezon, 80’lerden esinlenen sayısız moda trendinin geri dönüşüne şahit oluyoruz, lame kumaşlar ve neon tonlar gibi ancak en şık yorum, eteklerde ve elbiselerde yaygın olan puf top etek uçları olmalı.

Şeffaf Lezzetler

Şeffaf elbiseler belki de S/S 23 podyumlarının en büyük trendiydi; Bottega Veneta’dan ACNE Studios’a ve Prada’ya kadar herkes kendi şeffaf elbiselerini sergiledi. Biz, AMI’nin bu görünümüne benzer siyah ve beyaz stilleri tercih ediyoruz.

Bulanık Çizgiler

Stil Notları: Ombré ya da batik, ne derseniz deyin; önemli olan Zimmermann, Jonathan Simkhai ve Ferragamo gibi markalar sayesinde bu yıl piyasaya hakim olacağına şüphe olmayan bulanık, suluboya parçalara yatırım yapmayı düşünmeniz.

Çıplak Omuzlar

Stil Notları: Asla modası geçmese de, omzu açık yakaların birkaç sezon önce olduğu kadar baskın olmadığını söylemek doğru olur. Ancak, 2023’ün en şık elbiselerinden bazılarının dekolteyi tam olarak göstermesiyle bu durum değişmek üzere.

Sıvı Işıltı

Stil Notları: Işıltılı elbiseler her parti sezonunda geri dönüş yapsa da, daha fazla tasarımcının yıl boyunca süslü, payetli parçalar sunmasıyla raf ömürleri önemli ölçüde uzadı. Bu trendi taze hissettirmenin anahtarı payetlerin bitişinde; parlaklık ne kadar sıvı görünümlü olursa o kadar iyi.

Boru Elbiseler

Stil Notları: 90’ların estetiği hala güçlü bir şekilde devam ediyor ve boru elbiseler bu estetiği benimseyenler için bir kahraman haline geliyor. Podyum havasını yansıtmak için neredeyse hiç detayı olmayan boru elbiseleri tercih edin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama