April 25, 2024

En Eğlenceli Yabancı Dizi Önerileri

Kalbinizde güzel duygular uyandıracak ve yanaklarınız çok gülümsemekten acıtacak bir şeye ihtiyacınız olduğunda, harika bir komedi TV dizisi gibisi yoktur. Elbette, filmler harika, ancak bir televizyon dizisinde her zaman daha özel bir şeyler vardır çünkü karakterleri gerçekten tanıyorsunuz, dünyalarına gerçekten kaçabiliyormuş gibi hissediyorsunuz ve en önemlisi, onları sürekli ve iyi hislerle saatlerce (veya günlerce) izleyebilirsiniz. İşte tüm zamanların en iyi komedi dizileri içinden sizin için seçtiklerimiz.

Parks And Recreation
2009-2015

Oyuncular: Amy Poehler, Rashida Jones, Paul Schneider, Aziz Ansari, Nick Teklifci, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott, Rob Lowe, Jim O’Heir, Retta ve Billy Eichner.
Neden Listeye girdi: Zekice yazılmış, çok komik ve aynı zamanda eleştirel. Hem kalbinizi ısıtacak hem de saçmalıklarına dakikalarca gülebileceğiniz bir dizi arıyorsanız bu dizide isteyebileceğiniz her şey var.

The Good Place
2016-günümüz.

Oyuncular: Kristen Bell, William Jackson Harper, Jameela Jamil, D’Arcy Carden, Manny Jacinto ve Ted Danson.
Neden Listeye girdi: Her şeyden önce hiçbir şov sizi etik, ahlak ve ölüm hakkında daha fazla düşündürmez. Bu diziyi izlemek gerçekten eğlenceli olan üniversite düzeyinde bir felsefe dersi almak gibi. En son üçüncü sezonu yayınlanan Good Place, komikliğinden asla taviz vermez bir şekilde yayınlanmaya devam ediyor.

Seinfeld
1989-1998

Oyuncular: Jerry Seinfeld, Julia Louis-Dreyfus, Michael Richards ve Jason Alexander.
Neden Listeye girdi: Bir dizi düşünün final bölümünü neredeyse tüm New Yorklular Times Meydanı’nda dev ekrandan izlemiş olsun. Seinfeld, tüm zamanların en iyi TV şovlarının listelerinde düzenli olarak en üst sıralarda çıkar çünkü komedi dediğinizde mutlaka adı anılması gereken bir dizidir. “Hiçbir şey hakkında” olan bu sitcom, dizilerin olay örgüsüne odaklanmaktan çıkıp karakterlere odaklanılması olayının önünü açtı.

Geri «
Ileri »

1 Yorum

  1. Çok güzel bir öneri arşivi olmuş, izlenecekler listemi güncelledim, elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama