June 25, 2024

En İyi Giyinen Dizi Karakterlerinden İlham Al!

Söz konusu moda olduğunda diziler ve filmler her zaman için ilham kaynağı. Bazıları için bütün gün dizi izlemek çok öğretici bir eylemken moda meraklıları için daha da büyük anlamları var. Tv karakterlerinin yaşam stili, giyinme biçimleri her zaman için etkileyici ve yol gösterici olabiliyor. Ne giyeceğinizi bilemediğiniz anlarda yapmanız gereken tek bir şey var ekrandan ilham almak. Biz de bugün biraz ilhama ihtiyaç duyanlar için en iyi giyinen dizi karakterlerini inceleyeceğiz.

Blair Waldorf – Gossip Girl
Moda ikonu tv dizilerini düşününce aklımıza hemen tek bir dizi geliyor Gossip Girl! Özellikle Blair Waldorf ve Serene Van Der Woodsen ikilisi bir dönem bütün gardıropları ele geçirdiler. Dizi eski de olsa izlediğinizde ilham alacağınız pek çok etmene sahip. Özellikle Blair’in maskülen feminen tarzına bayılıyoruz.

Betty Draper – Mad Men
1960’ların görkeminden ilham almaya ne dersin? Yayınlandığı tarihlerde kıyafet seçimleriyle çokça adından bahsettiren Mad Men dizisi tarihten ilham almak isteyenler için muhteşem bir görsel şölen sunuyor. Başrol Don Draper’ın karısı Betty Draper her zaman yapılı saçları, imzası haline dönüşen kırmızı ruju ve feminen kıyafet seçimleriyle dizi bitmiş de olsa herkesi etkilemeye devam ediyor.

Fleabag – Fleabag
Bu senenin en çok konuşulan yapımlarından Fleabag hem konusu hem baş karakterin kıyafetleriyle adından sıkça söz ettirdi. Phoebe Waller Bridge’in yazıp yönettiği bu da yetmezmiş gibi bir de üzerine başrol olduğu dizide kıyafet seçimleri casual ve çok modern. Hem feminen hem maskülen parçaları çok iyi taşıyan Fleabag’in kıyafetlerine mutlaka göz atın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama