May 30, 2024

En şık Crop Üst Görünümlerine Göz Atın!

Her kızın bir crop üstü olmalı. Neden? Çünkü çok rahatlar. İster seksi bir bralet ister düğmeli bir bluz olsun, crop parçalar yazın sıcak ve acımasız havası için mükemmeldir. Şimdi size crop üstler ile nasıl şık bir şekilde kombin yapabileceğinizi gösteriyoruz.

Jean Yüklemesi

Denim-on-denim, kısa bir üst ile eşleştirildiğinde anında seksilik dozunu arttıran klasik bir kombinasyondur. Gigi ve Bella Hadid gibi yıldızlar tam olarak bu kıyafeti giymeleriyle tanınırlar, bu yüzden bir dahaki sefere evden çıktığınızda uygun olan üst iç çamaşırınızı giymekten korkmayın.

Desen Karışımı

20’li ve 30’lu yaşlarınızda, sade kesim üstler, baskılı ve fırfırlı olanlar kadar ruhunuza hitap etmeyebilir. Bu tür ayrıntılar, gömlek oyununuzu bir sonraki seviyeye taşır. (Bu seviye: en üst seviye) Influencer’lardan bir ipucu alın ve üst ve alt baskıları birbiri ile birlikte kullanın.

Sportif Görünüm

Yoğun baskıların ve parlak renklerin çerçevenizi bunaltmasına izin vermeyin. Siyah kırpılmış bir tişörtle biraz karın görünümünüzü ortaya çıkararak kombininizi tamamlayın. Bu aynı zamanda, karın kaslarını göstermek için mükemmel bir senaryodur.

Günlük Sadelik

Gövdenizi açma konusunda biraz gönülsüz hissediyorsanız, crop top’ınızı yüksek belli bir pantolonla giymeyi düşünün.

Ofis Dışında

İş bluzunuzu hafta sonu için yeniden değerlendirebilirsiniz. Sadece bir midi etek, bir çift platform ve küçük bir çapraz çanta ile eşleştirin. Görünümünüzü yükseltmek için dikkat çeken aksesuarlar ekleyin.

90’lar Havası

İyi haber: Çocukluğunuzdaki favorileriniz (kot tulumlar, vb) 25 yaşına bastığınızda bağışlamak zorunda değilsiniz. Bir yetişkin olarak bu görünümü yakalamanın anahtarı, vücudunuza uyan ve daha düz parçalar bulmaktır.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama