June 16, 2024

En Trend Saç Aksesuarları

Bize göre saç aksesuarları bir kıyafeti yüceltebilir. Tayt ve kapüşonlu sweatshirt kombininizi tembellikten ziyade sportif-şık bir görünüme kavuşturmak için bir saç bandı takmaktan daha çok sevdiğimiz bir şey yok ve görünen o ki bu konuda yalnız değiliz. Son zamanlarda Instagram akışında bir dizi saç aksesuarı görüyoruz ve bu sonbaharda kesinlikle büyük haber olacaklar. Sadece bir kıyafeti canlandırmakla kalmıyorlar, aynı zamanda her sabah saçınızı şekillendirmek için zamanınız yoksa mükemmeller.

Saç aksesuarları tüm saç tipleri ve dokuları için işe yarayabilir ve özellikle ikinci ve üçüncü gün saçlarında kullanmayı seviyoruz, çünkü yerlerinde biraz daha kolay kaldıklarını görüyoruz. Bununla birlikte, yeni yıkanmış saçlarınız varsa, görünümünüze yine de aksesuarlar ekleyebilirsiniz.

Saç aksesuarlarını sonbahar gardırobunuza dahil etmek istiyorsanız, bu sezon kesinlikle deneyeceğimiz favori saç aksesuarı görünümlerimden bazıları için kaydırmaya devam edin.

Pençe Tokalar

Pençe tokalar sadece pratik değil, aynı zamanda şık da. Biz bu tokaları saç toplamak ya da yarı yukarı yarı aşağı bir görünüm vermek için kullanmayı seviyoruz ve bize göre tamamen rahat, “saçımı böyle yaptım” havası veriyorlar. Her ne kadar bu yaz çiçekli tokalar çok moda olsa da, bu kış her yerde kaplumbağa kabuğu tasarımlar göreceğimizden şüpheleniyoruz.

Y2K Saç Bantları

Birçok Y2K trendinin yeniden canlandığı bir sır değil ve bu kalın, jarse saç bantları favorimiz olabilir. Görünümünüzü anında yükseltmek için at kuyruğundan bob’a kadar herhangi bir saç stiline ekleyin.

Saç Fiyonkları

Ciddi anlamda sevimli bir dokunuş için, bir saç fiyonkuyla yanlış yapamazsınız. Bu saç aksesuarları bize İskandinav havası veriyor ve her şeyi bir araya getirmek için en basit kıyafetlere bile eklemeyi seviyoruz.

Şapkalar

En havalı kız görünümü için bir şapka ile yanlış yapamazsınız. Bu aksesuarın her kıyafete rahat ve sportif bir hava katmasını seviyoruz ve kötü bir saç günü geçirdiğiniz zamanlar için mükemmel.

Alice Saç Bantları

Biraz daha zamansız bir şey için klasik bir saç bandı deneyin. Bunlar bize eskiden okulda taktığımız bir şeyi hatırlatırdı, ancak son birkaç yıldır her kıyafeti şık gösterebildikleri için bizi ciddi şekilde etkilemeye başladılar.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama