April 25, 2024

En Trend Yaz Ayakkabıları

Gardıroplarımızdaki daha öne çıkan parçaları ihmal ettiğimiz oldukça uzun bir dönemden sonra amacınız ister en sevdiğiniz renkli topukluların tozunu almak, ister sepetinize yenilerini eklemek olsun, yeni stilleri yeniden benimsemeye başlamak güzel. Uzun süren bir kapanmanın ardından bu yaz hangi ayakkabılar moda’dan çok en giyilebilen ve uyumlu ayakkabı trendlerini sizler için seçtik.

 

Madalyonun Diğer Yüzü

Burada sürpriz yok, ancak parmak arası terlikler, sevilmeye devam eden yaz ayakkabısı trendi olduğunu kanıtlıyor. İnce platform tabanlardan 90’lardan ilham alan topuklu versiyonlara kadar, bu klasik, her şeyle hemen hemen mükemmel bir şekilde eşleşen stil olduğunu tekrar tekrar kanıtladığı için tüm yaz ayakkabı kaygılarınızı ortadan kaldırmak için burada.

Balıkçı Sandaletleri

Balıkçı sandaletleri yavaş yavaş trend zincirinin zirvesine tırmandı ve bundan daha mutlu olamazdık. Bu ayakkabı stili pratik ve şık, muhtemelen bu kadar uzun süredir başarılı olmasının nedeni de bu. İster çoraplı ister çorapsız giyin, bu ayakkabı stili bu yaz cephaneliğinize kesinlikle ekleyeceğiniz bir model.

 

Öncelik Rahatlık

Yüksek topuklu ayakkabılar yavaş yavaş hayatımıza girmeye başlarken, genel olarak pratik ayakkabılar, özellikle sandalet bölümünde hâlâ üstünlüğünü koruyor. Bu ayakkabı trendi için alışveriş yaparken güvenli kayışlar ve daha kalın tabanlar çok önemlidir, ancak bu, aşırı yükseltilmiş versiyonların olmadığı anlamına gelmez. Tasarımcılar, bir zamanların bu gündelik ayakkabı trendinin şık versiyonlarını tasarlıyor, ama üzülmeyin, biz hala Birkenstock’a meraklıyız.

Pofidik Terlikler

Kabarık ve dolgulu ayakkabılar bir süredir takip ettiğimiz ayakkabı trendiydi ve bu yaz şimdiye kadarki en başarılı sezonunu yaşamaya hazırlanıyor. Düz terliklerden topuklu sandaletlere kadar, bu trend ileriye dönük ama çok rahat hissettiren bir trend.

Doygun Tonlar

Her türden doygun tonlar, ince topuklu ayakkabılarda ve her türden düz sandalette ortaya çıkıyor ve biraz daha sosyal bir yaza girmenin yolunu, ayaklarımızda cesur renkli ayakkabılarla olduğundan daha iyi bir yol düşünemedik.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama