April 25, 2024

En Zor İkili! Sneaker Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Yaşımı gösterme riskini göze alarak, birisinin bir elbiseyle spor ayakkabı giydiğini (ve bunu iyi yaptığını) ilk kez Lily Allen’ın ilk single’ı “Smile “ın klibinde giydiği zaman hatırlıyorum. O zamanlar 16 yaşındaydım ve klibi televizyonumdaki altı kadar müzik kanalında döngü halinde izlerken, bu ikisini bir arada giymenin daha önce hiç aklıma gelmediğini anlamaya çalıştım. En kalın spor ayakkabılarıyla giydiği kat kat, büyük boy elbiseleriyle etrafta dönen Allen, bir giyim hareketinin kıvılcımını çaktı. İlk elbise ve ayakkabı takımımı giydiğimde kendimi hiç bu kadar havalı hissetmemiştim. Süslü sayılabilecek bir şeyi bu kadar gündelik bir şeyle eşleştirmek? Sadece modaya uygun değil, özgürleştiriciydi de. Sanki önceden belirlenmiş bir moda “kuralını” yırtıp atıyor ve kendimizinkini oluşturuyorduk. Okul arkadaşlarımla paylaştığım WhatsApp grubunda konuyu açtığımda bu değişimi tanımlamak için kullandığım kelimelerden biri özgürleştiriciydi ve herkes bu konuda hemfikirdi.

Aradan 16 yıl geçti ve elbise ve spor ayakkabı görünümü hala güçlü bir şekilde devam ediyor. Aslında, hiç bu kadar güncel olmamıştı. Kilitlenme sonrası, birçoğumuz estetik ve pratik arasındaki moda boşluğunu doldurmaya hevesliyiz ve hiçbir eşleşme bunu yapmamıza elbiseler ve spor ayakkabılar kadar yardımcı olmuyor. Ancak böyle bir görünümü oluşturmak düşündüğünüzden daha fazla dikkat gerektiriyor. İkisi arasında, spor ayakkabılarınızı doğru seçmek elbisenizden çok daha önemlidir. Spor ayakkabılarınızın aklınızdaki elbiselerle uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir. Akıllıca seçim yaparsanız, bir çifti en az 10 elbise stiliyle kolayca şekillendirebilirsiniz. Ancak bu, piyasadaki en çok yönlü spor ayakkabıları seçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Biraz bilgi birikimiyle, dengeyi doğru kurduğunuz takdirde cesur spor ayakkabılar bile çok sayıda elbiseyle giyilebilir.

Elbiselerle giyilebilecek en iyi spor ayakkabıların kilidini açmanıza yardımcı olmak için, aşağıda sizin için spor ayakkabıların tüm potansiyelini sergilemeye yardımcı olacak kullanışlı bir derleme hazırladım. Kaydırmaya devam edin ve elbiselerinizle bir daha asla yüksek topuklu ayakkabı giymek istemediğiniz için affedileceksiniz.

New Balance

Stil Notları: Sportif spor ayakkabı trendini yakalayan New Balance spor ayakkabılar, markanın daha nötr stillerinin tekrar tekrar satılmasıyla modanın vazgeçilmezi haline geldi. Bej veya ekru renk tonunu seçtiğinizde, bu ayakkabıların uymayacağı bir elbise bulmakta zorlanacaksınız.

Sportif Spor Ayakkabılar

Stil Notları: Sevimli, çiçekli, puf kollu elbiseler son birkaç sezondur frak sahnesini domine ediyor. Bir çift kalın spor ayakkabıyla bu elbiselere kutsallıktan uzak, taze bir görünüm kazandırın. Bu tarz spor ayakkabı nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyim? Genellikle beyaz, retro tarzda, kalın tabanlı ve üzerinde 30.000 adım rahatlıkla yürüyebileceğiniz bir spor ayakkabı.

Monokrom

Stil Notları: Eğer spor ayakkabılarınızı baskılı elbiselerle giymeyi planlıyorsanız, elbiselerinizin rengini bozmayacak sade bir spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Tek renkli bir çiftten daha klasik ne olabilir ki?

Converse

Stil Notları: Converse spor ayakkabılar moda tutkunları için her zaman vazgeçilmez olmuştur, ancak şu sıralar giderek daha fazla influencer’ın bu ayakkabıları yeniden giydiğini fark ettim. Eğer halihazırda bir çift ayakkabıya yatırım yaptıysanız, tebrikler, çünkü yüksek top tasarımı elbiselerle eşleştirilmesi en kolay ayakkabılardan biri.

Parlak Tonlar

Stil Notları: Ayakkabılarınızın konuşmasını tercih ediyorsanız, neden basit ilkbahar/yaz elbiselerinize yeni bir soluk getirmek için cesur ve parlak bir çift spor ayakkabıya yatırım yapmıyorsunuz? Imani, siyah pamuklu midi elbisesi ve mor ve bordo Nike spor ayakkabılarıyla tam da bunu yaptı.

Superga

Stil Notları: Eğer minimalist biriyseniz, ayakkabı koleksiyonunuzda Superga’nın zamansız kanvas spor ayakkabılarından bir çift olması muhtemel. Kim’in çiçekli mini elbisesine tiki bir hava katmak için bu ayakkabıları kullanmasına bayıldım.

Koşu Ayakkabıları

Stil Notları: Ben koşucu değilim ama koşanların koşu ayakkabılarını taytlarından başka şeylerle de giyerek daha fazla eskittiklerini görmeyi seviyorum. Karina’nın gömlek elbise ve koşu ayakkabısı kombinasyonu ne kadar havalı değil mi?

Nike Air Force 1

Stil Notları: Gençliğimde paten ayakkabılarla yaşadım ve şimdi Nike’ın ikonik Air Force 1 tekmeleri geri döndü ve moda tutkunları onları bol paça pantolonlardan evet, tahmin ettiğiniz gibi elbiselere kadar her şeyle giyiyor.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama