June 25, 2024

Ev Giyimini Sokağa Uyarlayın

Yıllar geçtikçe giyim kurallarımız ve trendlerimiz sürekli değişiyor. Eskiden ev giyim denilince saten sabahlıklar ve süslü gecelikler aklımıza gelirken şimdi pamuklu eşofman takımlarından başka bir şey giyemez olduk Rahatlık pandeminin de getirisi ile moda seçimlerimizde en önemli kriter olmaya başladı bu yüzden artık en sevdiğimiz jean pantolonu giymek bile zor. Madem sürekli eşofman takımları ve sweatshirtler ile dolaşmaya alıştık gelin bu rahat parçaları sokak stilimize de uyarlayalım.

Beyaz Jean + Renkli Örgü Kazak

En sevdiğiniz kazağınızı biraz da sokakta mı giyseniz? Annenizin ördüğü, yıllardır evin içinde giydiğiniz kazak ya da yeleklerinize bu sene bir şans verin ve onları beyaz jean uyumuna emanet edin.

Örgü Set + Gold Detaylar

Örgü, triko setler hayatımıza girdiğinden beri konforun tanımını tekrar düşünür olduk. Bu parçalar size dışarıda eşlik edecek kadar iddialı değilse ya da gözünüze şık görünmüyorlarsa onları altın takılar ile hareketlendirebilirsiniz.

Yırtmaçlı Tayt / Fermuarlı Üst Kombosu

Bu sene formunu sevdiğimiz her şeyi pamuklu kumaşla görmeye başladık. Taytların normalde görmeye alışkın olduğumuz modelinden uzak bu modeller görünümü bir tık daha şıklaştırıyor. Fermuarlı triko ya da üstler de sade bir şıklık vadediyor.

Boğazlı Kazak + Saten Pijama Altı

Rosie Huntington’ın giydiği ve bizim beğenmediğimiz bir şey bu güne kadar olmadı. Başarısının anahtarı, ince örgülü kazak ile ipeksi pantolon arasındaki dokusal kontrastta yatıyor. Kumaş kombinasyonu çok şık görünmesini sağlıyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama