July 24, 2024

Ev Giyiminin Olmazsa Olmazları

Pandemi şartları sağolsun artık moda anlayışımız tamamen içinde rahat ve iyi hissedeceğimiz parçalar seçmeye evrildi. 2 senedir evlerde hayatımıza devam ederken belki de daha önceki hayatlarımızda çok da önem vermediğimiz bazı giyim parçaları gardıroplarımızda daha fazla ön plana çıkmaya başladı. Peki hem güzel hissettiren hem de konforu ile bizi şaşırtacak parçalar neler? Bu ev giyim ürünlerini bir kere aldıktan sonra üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Artık pandemi bittiğinde aldığınız bütün ev giyim ürünlerini günlük stilinize de taşıyabilirsiniz.

Beyaz Tişört

Ev giyimi dediğiniz şey beyaz tişört olmadan olmaz. Halihazırda pek çok beyaz tişörtünüz olsa da bu zamansız parça günün her anını ve her kombini kurtaran bir parça. İster eşofman altı ile giyin ister zoom toplantısına girmeden önce üzerine bir blazer geçirin, unutmayın beyaz tişört olmadan bir gardırop çok fazla şey kaybeder.

Pastel Rengi Eşofman Takımı

Eşofman takımları pandemiden önce belki de sadece spor yaparken ya da gece yatarken giydiğimiz şeylerdi fakat pandemi bu 2 parçayı hayatımızın o kadar merkezine oturttu ki artık onlarsız bir görünüm düşünemez olduk. Sezonun en hit trendi pastel rengi eşofman takımlarından mutlaka bir adet edinin, pandemi bittiğinde şık bir çanta ve bir çift sneaker ayakkabı ile dışarı çıkmaya hazırsınız.

Kareli Gömlekler

Kareli gömlekler yıllardır hayatımızdalar fakat son iki sezonda onlara o kadar çok rastlar olduk ki artık gömlek olmaktan çıkıp tamamlayıcı bir dış giyim parçası olmaya başladılar. Gömlek ceket olarak da adlandırdığımız kareli gömlekler de tıpkı blazer gibi kombinin üzerine attığınızda görünümünüzün seviyesini yükselten parçalardan.

Triko Parçalar

Önceden hayatımızda yalnızca üst giyim ürünü olarak konumlanan triko birkaç sezondur o kadar yükselişte ki onu farklı farklı suretlerde görmeye alıştık. Elbise, pantolon, şort formunda karşımıza çıkan trikolar bir arada kullanıldığında daha şık bir görünüm sunuyor bizden söylemesi.

Yüksek Bel Taytlar

Yoksa sizin kombinlerinizde yüksek bel taytlar hala jean pantolonların yerini almadı mı? Eskiden sadece spor yaparken giyilen taytlar artık o kadar hayatımızın içindeler ki onlardan başka şey düşünemez olduk. Eğer daha şık ve derli toplu bir görünümün peşinde iseniz yüksek bel toparlayıcı bir tayt kurtarıcı parçanız olabilir.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama