May 30, 2024

Evde Kolayca Örebileceğiniz Kazak Modelleri

Pandemi başladığından beri yogaya başlayan, ekmek yapan, resim ve müziğe saran kaç kişiyiz? Peki şimdi sırada ne var? Örgü mü? Aralık ayının çoğunu belki de yılbaşı hediyeleri örerek geçirdiniz. Şimdi şişlerinize bakıp, sırada ne var diye merak ediyorsunuz değil mi?

Strese neden olmayacak kolay bir süveter ile normal örgü rutininize geri dönmenizi şiddetle öneririz. Akşamları çayınızı içerken bir yandan da stresinizi atabileceğiniz aynı zamanda gardırobunuzu kışa hazırlayacak kazak modellerini birlikte inceleyelim.

Başlangıç Kazağı

Bu giriş seviyesi proje, yeni örmeye başlayanlar için için mükemmel bir ilk kazak projesi olacaktır.

Renk Geçişleri

Yukarıdan aşağıya örmeyi denemek isteyen örgüye yeni başlayanlar için harika bir seçim daha. Çok fazla renk değişikliğinden rahatsız olmak istemiyorsanız, bunu alacalı veya düz renkte de örebilirsiniz.

Rahat Kesim

Rahat kesimi olan bir model örerseniz nasıl oturduğu konusunda çok fazla endişelenmenize gerek olmaz. Rahat ve konforlu bir kazak istiyorsanız pamuk kış günleri için düşünüyorsanız yün tercih edebilirsiniz.

Prudence

Süper hacimli iplik, kalın şişler, kolay dikişler – Prudence’ı tek bir göz yaşı dökmeden ya da sinir harbi yaşamadan bitireceksiniz. Kalın iplik sayesinde, sadece bir hafta sonunda bile halledebileceğiniz bir model.

Renk Cümbüşü

Modeldeki gibi güzelce boyanmış rengarenk iplikleri tercih ederseniz çok çaba sarf etmeden çok fazla renk elde edeceksiniz. Bu kazak modelinin de duruşu rahat, bu nedenle üzerinize mükemmel oturması konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmaz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama