February 29, 2024

Evde Oynayabileceğiniz Eğlenceli Oyunlar

Normalleşme sürecine girmiş de olsak bazılarımız için hala en güvenli yer evleri. Siz de biz gibi tedbiri elden bırakmadıysanız ve bir süre daha bu şekilde devam etmeyi düşünüyorsanız tebrikler, yalnızca kendinizi değil herkesi düşündüğünüz için size minnettarız. Evdeyiz diye sürekli dizi izleyecek de değiliz. Karantinada ister ailenizle olun ister yalnız size en eğlenceli oyunları önermeye geldik. Bunlardan bazıları online oynayabileceğiniz bazıları ise fiziksel olarak bir arada olmayı gerektiren oyunlar olsa da her türlü eğleneceğinize eminiz. İşte size biraz eğlence katacak oyun önerilerimiz;

Sushi Go

Suşi sevenlerin ağzını sulandıracak bir oyun ile karşınızdayız! Bu oyunda temel amaç farklı puan değerleri olan suşi kartlarından en güçlü olanlar ile set tamamlamak. Oyunun en can sıkıcı tarafı her turda elinizdeki kartı yanınızdaki oyun arkadaşınıza vermek zorunda oluşunuz bu yüzden masada kalacak olan tek kartınızı çok dikkatli seçmelisiniz. Dengelerin her an değiştiği bu oyunda çok eğleneceğinize eminiz.

UNO

O bir klasik bunu kimse inkar edemez! Sonradan pek çok farklı seti çıkmış olsa da biz 2 desteli klasik uno oyununa bayılıyoruz. Kuralları okumadan oyuna başlamayın çünkü grup içerisinde daha tecrübeli bir uno oyuncusu varsa son anda bütün planlarınız suya düşebilir (2 kartınız varken el değiştirme kartı çekilebilir) Burada en önemli şey elinizdeki yüksek değerli kartları yerdeki renklere göre elden çıkarmak ve artı kart çektirecek kartlardan kaçmak! Aranızda çabuk sinirlenen hırslı insanlar varsa onları oyuna başlamadan uyarın çünkü UNO oynarken herkesin içinden bambaşka biri çıkabilir!

Cranium Dark

Biraz ordan biraz burdan alıp oluşturulmuş bir oyun gibi görünse de Cranium aslında tamamen kişinin yaratıcılığına bağlı bir oyun. Hamurdan heykel yaptığınız, ters elle çizim yaptığınız, kötü polisi oynadığınız bu oyuna bayılacağınıza eminiz. Püf noktası söylediğiniz tek kelimeyle bile tahminde bulunacak kadar yakın olduğunuz biri ile takım arkadaşı olmak!

Jackbox.games

Online ortamdan oynayabileceğiniz sayısız oyun seçeneği sunan jackbox için aslında herkesin odada olması ve cep telefonları ile oyuna bağlanması en doğru yöntem. Fakat pandemide çareler tükenmez. Oynamak istediğiniz arkadaşlarınızla bir online platformda buluşup bir kişinin ekranını yansıtarak oyuna başlayabilirsiniz. Kim daha iyi yalancı? Kim daha iyi pazarlamacı? Her şey jackbox setleri ile ortaya çıkacak.

Tabu App

Tabunun evde bir arada oynandığı versiyonu çok daha eğlenceli kabul ediyoruz fakat online tabu da hiç fena değil. Tek bir telefon üzerinden oynanabilen bu oyunu yaratıcı fikirlerle nasıl oynayacağınıza karar vermek de size kalmış!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama