April 25, 2024

Evden Çalışırken Burcunuza Uygun Giyinin

Evden çalışıyor olmanın şöyle bazı güzellikleri olabilir- sabahları hazırlanmak için daha fazla hatta biraz fazla zamanımız var, kahvaltımızı istediğimiz gibi hazırlayıp yiyebiliyoruz ve bu arada bir şeyler okumaya vaktimiz bile oluyor mesela günlük burcumuz!

Yine de ne kadar bol zamanımız da olsa şık görünmek çok da zaman bağlı bir şey değil. Böyle zamanlarda vakit bolluğundan daha kararsız kaldığımız bile söylenebilir. Hem modunuzu yükselten hem rahat edebildiğiniz hem de çalışmaya başlamayı teşvik eden kıyafetinizi nasıl oluşturuyorsunuz? Biraz yardıma ihtiyacı olanları doğum saatine emanet ediyoruz. İşte burcunuza göre modunuzu yükseltecek evde çalışırken giyebileceğiniz kombin önerileri;

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Koç burcu her zaman enerjik ve hareket halindeyken kendini daha iyi hisseden bir burç. Ayrıca kendilerine güveniyorlar kırmızı ipek bir elbiseyi de spor kıyafetlerini de aynı şıklık seviyesinde taşıyabilirler.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Boğalar inatçılıklarıyla bilinir ve alışveriş söz konusu olduğunda, kıyafet seçiminde de bu inat geçerlidir. Beğendikleri kaliteli bir markaya aşina iseler, tekrar tekrar alışveriş yaparlar. Aynı zamanda iyi hissettiren ve lüks kumaşlardan da hoşlanırlar, bu nedenle ya ipek ya keten ya da çok iyi bir pamuklu ve gösterişli bir parça giymeden işe başlayamazlar.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

İkizler renk ve desen konusunda uzmandırlar. Dolapları grafik desenleri ve etkileyici renklerle doludur ve aksesuarlar ile eşleşen görünümlerle oynamayı severler. İkizler, görüntülü sohbet üzerinden bile etkileyici olmayı başarabilir.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu tamamen romantizmle ilgilidir. Yengeçler kadınsı siluetleri severler ve en sevdikleri elbiseler rüyada gibi hissetmelerini sağlar. Çok sezgisel oldukları için bir odayı okuyabilirler ve kıyafetlerin ruh halini doğrudan etkilediğinin farkındadırlar.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslanlar tamamen drama kraliçeleridirler. Doku ve siluet söz konusu olduğunda kıyafetleri etkileyici ve sıra dışıdır. Tabii ki, rengi de seviyorlar. Video konferansa girdiklerinde ne giydikleri hakkında sohbet etmeye kesinlikle hazır olacaklar.

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Başaklar, kıyafetlerinin oldukça sorunsuz ve olmasını severler. Özensiz değil sade bir tarzları vardır. Başaklar iş hayatında olmayı sever, bu yüzden işten uzaklaşamayacaklar ve işlerini halletmek için ne giymeleri gerekiyorlarsa ona göre tercihlerini yapacaklardır. Her yöneticileri için farklı bir kıyafet içerisinde bile olabilirler.

Terazi (23 Eylül-22 Ekim)

Terazilerin trendleri takip eden, tasarımcı ağırlıklı bir gardıropları var ve bunu inkar etmelerine gerek yok. Evden çalışırken bile mükemmel bir takım elbise veya logolu bir kemeri takmaları çok olasıdır. Tarzları oldukça rafine edilmiş olsa da her zaman moda olacak şeyleri giymekte iyidirler.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Her şeyden önce, Akrepler beceriklidir. Muhtemelen çoğu zaman oldukça cool görünecekler, ama inanın ya da inanmayın, uyandıklarında ilk düşündükleri kıyafetleri değilde; muhtemelen yapılacaklar listesini düşünüyorlardı. Akrepler çok fazla siyah giyme eğilimindedir ve özgüvenleri de buradan gelmektedir.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Yay dikkat çekmeyi sever. Herkesin giymekten çekindiği abartılı manşetleri, parlak üstleri kendilerine yakıştırmakta çok başarılıdırlar. Gece çıkan bir yay payetli bir elbise demekse evde de çok geri kalmazlar, giydikleri her kıyafet mutlaka bir ayna selfie’sini hakediyordur.

Oğlak (22 Aralık-19 Ocak)

Oğlaklar forma gibi aynı tarzda şeyleri giymeye bayılırlar. Yine de giydikleri şeyler ister bir beyaz tişört ve jean pantolon olsun onu bir şekilde tarz yaparlar- ya tişörtü içlerine sokarak ya da güzel büyük bir kolye ile-

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Kovalar kendi başlarına benzersizdir ve trendleri takip etmezler. Sadece istediklerini giyerler ve ruh hali herhangi bir günde ne giyebileceklerini kesinlikle etkiler. Sadece işe yarayan parçalar da giyseler bunları farklı tasarımlar ve renklerde seçip dikkat çekmeyi başarırlar.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Tam bir bohem kraliçesi olan Balıklar bir müzik festivaline katılır gibi giyinmeyi severler. Balıklar çok zekidirler bu yüzden kıyafet konusunda aldıkları kararlar sorgulanamaz bile. Giydikleri pijamanın bile stillerini yansıtması çok önemlidir.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama