June 25, 2024

Evinizi Daha Şık Göstermenin Yolları

Kiracı olsanız bile içinde rahat hissettiğiniz bir evde yaşamak çok önemlidir. Büyük değişiklikler yapmadan da evinizi daha şık ve size ait olarak döşemeniz çok kolay. Gelin bir evi üst seviyeye taşıyan detayları birlikte inceleyelim.

Doku Ekle

Daireniz biraz sterilse, dokuyu getirmenin zamanı geldi. Yumuşak tüylü kilimler, bir sürü yastık, yer pufları, battaniyeler, bir lambadan gelen sıcak aydınlatma, güzel kokulu mumlar, tütsü yakma tüm bunlar sizi daha rahat hissettirecek.

Vinil Fayans Çıkartmalarını Deneyin

Kiracı olduğunuz evde döşemeyi örtmeniz mi gerekiyor? En sevdiğimiz kiralama hilelerinden biri vinil karo çıkartmaları. Onları yerde, duvarlarda ve daha fazlasında kullanabilirsiniz. Genellikle tamamen özelleştirilebilirler, böylece mevcut, çirkin fayansların üzerini örterler.

Çoğu soyma ve yapıştırma fayansı kolayca çıkarılabilir ve taşınma zamanı geldiğinde dairenize zarar vermez.

Bir Giriş Yolu Açın

Dairenizin biraz daha resmi ve görkemli hissetmesini mi istiyorsunuz? Alanınız resmi bir alana sahip olmasa bile, bir giriş yolu oluşturmak için biraz zaman ayırın. Sonuçta, misafirlerinizin içeri girdiklerinde göreceği ilk şey budur.

Misafirlerinize eşyalarını bırakabilecekleri bir yer sağlamak için ön kapınızın yanına dar bir konsol masası, birkaç duvar kancası ve bir ayna ekleyin.

Bir Yemek Alanı Oluşturun

Her dairede resmi bir yemek odası yoktur, ancak mümkünse yemek yiyebileceğiniz bir alan yaratın. Kanepede yemek yemek elbette rahattır, ancak sadece küçük bir kahvaltı barı veya iki kişilik bir kafe masası için yeriniz olsa bile, oturma odanızdan ayrı yemek yemek için resmi bir alana sahip olmanın keyfine varacaksınız.

Bitki Annesi Olun

Rahat, bitmiş bir daire yaratırken tutarlı bir kural mı? Bitkiler olmadan hiçbir oda tamamlanmaz. Bitkiler anında bir alanı rahat, sıcak ve hayat dolu hissettiriyor.

Öldürmesi zor birkaç ev bitkisini evin bazı yerlerine serpmek, bir daireyi hoş bir eve dönüştürmeye yardımcı olabilir.

Teçhizatını Yükseltin

Tam bir yenileme maliyetine yatırım yapmadan bir mutfağı veya banyoyu yükseltmenin kolay bir yolu, teçhizatı değiştirmektir. Paslı, modası geçmiş musluklar veya dolap kapakları, daha modern bir görünüm için hızlı ve ucuz bir şekilde değiştirilebilir.

Bu biraz daha sahip olanlara yönelik bir yatırım olsa da, kiracıysanız orijinal donanımı değiştirmek yeterince kolaydır.

Alanınızı Düzenli Tutun

Bir daire, küçük bir stratejik organizasyonla, tek ailelik bir ev ile aynı depolama alanına sahip olmasa da, onu aynı şekilde düzenli tutabilirsiniz. Duvar alanından yararlanın kancalar ve raflar arkadaşlarınızdır, özellikle de dolaplarınız azsa.

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama