July 20, 2024

Eylül Ayı Burç Yorumu

Koç

Hayal ettiğiniz bir şeyle koşarak gitmek için can atıyorsunuz ama yere çakılma riskiniz çok yüksek sevgili Koçlar. Bu konuda çok fazla değişken söz konusu olabilir. Ayrıntılara takılmak istemiyorsanız, yardım isteyin.

 

Boğa

Bir iş teklifi alabilir veya bir proje hakkında danışmanlık alabilirsiniz. Özellikle para söz konusu olduğunda, çabanızın zamanınıza ve enerjinize değdiğinden emin olun. Yeteneklerinize değer verin sevgili Boğalar.

 

İkizler

Sevgili ikizlerin evinde sular durulmuyor. Siz ve eşiniz çok fazla stres altında olabilirsiniz, bu da evdeki gerilimi artırıyor olabilir. Birbirinize kaliteli zaman ayırmak, belki de ikinizin de ihtiyacı olan tek şey.

 

Yengeç

Hayatınızda bir sürü şey olup biterken, ayak uydurmak zor ve yeni şeyler denememeniz için hiçbir neden yok. Sizi mutlu eden şeylere odaklanın sevgili Yengeçler. Yaşam alanınızı güzelleştirmek bunu yapmanın bir yoludur.

 

Aslan

Aslanlar bu ara çok cömert! Bugün alışverişe veya para harcamaya kendinizi fazla kaptırmamaya çalışın. Paranızı eğlenceli bir şeye harcamak istiyorsanız, kendinize bir bütçe yapın böylece paranız daha uzun süre sizi idare edebilir.

 

Başak

Ailesel bazı sıkıntılar görüntülüyoruz sevgili Başaklar. Siz ve bir aile üyesi veya oda arkadaşınız bugün birbirinizle zor zamanlar geçiriyor olabilirsiniz. Fazla hoşgörülü olanın siz olmadığınıza dikkat edin ve değerlerinize bağlı kalın.

 

Terazi

Bu ay her zamankinden daha stresli veya endişeli hissediyor olabilirsiniz. Bunu, kendinize verdiğiniz öz değeri artırmak için bir fırsat olarak kabul edin sevgili Teraziler. Kendini sevmek bugünün hedefidir.

 

Akrep

Başkalarının yaptıklarına ayak uydurmaya çalışmak yerine, sevdiğiniz şeye daha fazla zaman ayırın. Başka bir dikkat edilmesi gereken şey de şu sevgili Akrepler işlerin gidişatı sizi hayal kırıklığına uğratıyorsa, bir fark yaratmaya çalışın.

 

Yay

Gitmek istediğiniz yere ulaşmanın tek yolu sabır gerektirdiğinden, hedeflerinizi aceleye getirmeye çalışırken dikkatli olun sevgili Yaylar. İyi haber şu ki, misyonunuzu destekleyebilecek insanlar var. Onları arayın.

 

Oğlak

En kötüsüne hazırlanmak veya en kötüsünü varsaymak yerine, bulunduğunuz yer hakkında nasıl daha olumlu düşünebilirsiniz? Özellikle kariyeriniz söz konusu olduğunda işler iyiye gidiyor sevgili Oğlaklar umutsuzluğa kapılmak yok!

 

Kova

Bu ay herkesten kendinizi soyutlamanın ve kendinize biraz daha zaman ayırmanın zamanı gelmiş olabilir sevgili Kovalar. Size neşe getiren herhangi bir şey gibi, bir manzara değişikliği de sizin için iyi olabilir.

 

Balık

Kendiniz için en iyisini herkesten daha iyi siz biliyorsunuz sevgili Balıklar. Kimsenin size farklı bir şey söylemesine izin vermeyin. Kendinize ve değerlerinize saygı duyduğunuzda kazanırsınız.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama