April 25, 2024

Festival Stili İçin Kombin Önerileri?

Bütün kış evlerimizde oturduk hazır yaz gelmişken festival açılışlarınıyapma zamanı! Konserden konsere, etkinlikten etkinliğe koşarken ne giyeceğiniz konusunda en ufak bir fikriniz yoksa üzülmeyin biz size yardımcı olmak için buradayız. Şimdi çantanızda mendil, şarj aleti, powerbank, güneş gözlüğü, cüzdan, fotoğraf makinesi ve güneş kreminiz varsa haydi ne giyeceğinizi birlikte seçelim.

Kovboy Stili
Yaz günü kovboy çizmesi giymek kötü bir fikir gibi görünebilir ama ne kadar şık durduğuna bir bakın! Sevdiğiniz, içerisinde rahat ettiğiniz elbisenizi bu sezonun en dikkat çekici trendlerinden olan kovboy botlarıyla kombinleyin. Hem yaz da olsa havanın ne olacağı belli olmaz, yağmur yağar ya da gece hava soğuk olursa herkes üşürken siz rahat edersiniz.

İkili Uyum
Aynı desen ve renkleri bir arada kullanmak son zamanlarda ne kadar da popüler olmaya başladı fark ettiniz mi? Aynı desenden oluşan iki parça bir kıyafetle bütün gün şarkılara eşlik ederken, hoplayıp zıplayarak dans ederken çok konforlu olacaksınız.

Dantel Rüyası
Daha çok yabancı festivallerde sıkça karşımıza çıkan dantel, örgü kıyafetleri bu sezon kendi festivallerimizde de görebiliriz. Örgü bir crop topu en sevdiğiniz kot şortla kombinleyebilir ya da daha cesur bir adım atmak istiyorsanız baştan ayağa örgü kıyafetler tercih edebilirsiniz.

Uyumsuzluğun Uyumu
Kim demiş festivale kot pantolonla gidilmez diye? Üzerine abartılı bir parça ile bir kot pantolonla her yere gidilebilir. Pantolonunuzu gözlük, şal, çanta gibi aksesuarlarla tamamlayabilir, yine bütün dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama