May 23, 2024

Fransız Kadınlarının Instagram Hesaplarından İlham Alın!

Fransız kadınları yıllardır giydikleri zamansız parçalar ile tanınıyorlar. Düz kesim bir jean pantolon, çizgili bir üst ve mary jane ayakkabılar ile Paris sokaklarında yürüdüklerini gözümüzde canlandırabiliyoruz. Fransız kadınları, gardırop temellerini ustaca şekillendirmeleriyle tanındığından, onları ilişkilendirdiğimiz şeyin basic parçalar olması normal. Ancak daha yakından bakarsanız, sıkıcı olmayan birçok öğeyi de desteklediklerini fark edeceksiniz.

Fransız stilini basic parçalar dışında değerlendirdiğimizde karşımıza pek çok modaya uygun parça çıktı. Erkek kıyafetlerini stillerine uyarlamak, sıkıcı olmayan kombinler yapmak ve harika kesimli parçaları giymek en sık rastladığımız görünümlerden. Siz de bu sezon biraz ilham arıyorsanız Fransızlar tam olarak bunun için burada!

 

70’lerden İlham Alan Çizgiler

Fransız kızları çizgili aşklarıyla tanınırlar, bu yüzden bu nokta sizi şaşırtmayabilir. Siyah-beyaz çizgili tişörtler çoğu insanın Fransız modasının vazgeçilmezi olarak gördüğü şey olsa da, tekrar düşünmelerinde fayda var. Renkli retro çizgiler bugünlerde her Fransız kızın dolabında görünüyor.

 

Erkek Giyimin Olmazsa Olmazları

Fransız kadınları, gardıroplarına “erkeklerden ödünç alınmış” bir yaklaşımla gelen zahmetsiz çekiciliği severler. Şu anda erkek giyim kravatları her zamankinden daha fazla trend oluyor. Bu, trende dalmak için mükemmel bahaneniz hazır.

Eşsiz Blazerler

Herhangi bir Fransız kızın dolabı, bir blazer hazinesidir. Instagram’da gördüklerimize göre, neredeyse hepsinde her renkte bir tane olduğunu varsayıyoruz. Klasik silüeti sevseler de, daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen bir blazer giymenin her zaman bir yolunu bulurlar. Eşsiz bir blazer ceket için alışveriş yapmak, aynı zamanda zamansız bir iddialı parça elde etmenin mükemmel bir yoludur.

Battaniye Atkılar

Bir battaniye atkı, herhangi bir basit üst ve kot kombinasyonunu tamamen başka bir seviyeye taşıyabilir. Bir blazer veya palto üzerine böyle bir şey atmak, nihai katmanlı görünümü sağlar. Battaniye atkınızı nereden alırsanız alın, pişman olmayacaksınız.

Askeri Ceketler

Yapılandırılmış silüetler, bir Fransız kızın gardırobunu oluşturan zahmetsiz parçalarla iyi bir uyum sağlar. Bu günlerde nadiren askeri bir ceketle karşılaşıyoruz  ancak tüm Fransa’da çok popüler bir parça.

Kişiye Özel Yelekler

Fransız kadınları, özel olarak hazırlanmış yelekleri ustalıkla katmanlama sanatında öne çıkıyor. İşte blazerli veya blazersiz giyecekleri bir tane.

 

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama