June 18, 2024

Gardırobunuzu Yenilerken Dizilerden İlham Alın

Bazı dizilerde kostümler o kadar iddialı oluyor ki dizinin önüne geçebiliyor. Sırf çok güzel giyindikleri için bir dizi serisini izlediğiniz zamanlar olmuştur. İşte bugün gardırobumuzu yenilerken bize ilham verebilecek dizilere göz atıyoruz. 70’lerden fırlamış gibi görünmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

 

Friends

Rachel’ın giydiği her şeyi giymek istemeyenimiz var mı? Klasik 501 jeanle, pileli etekler, bol sweatshirtler, süveterler, çizmeler… 90’lar modası tekrar bu kadar popüler olmuşken bu diziden ilham almamak mümkün değil!

 

Gossip Girl

Söz konusu moda olduğunda Gossip Girl’den bahsetmemek olmaz! Yayınlandığı dönem bütün genç kızların boncuklu kolye ve Blair’ın taçlarından taktığı dizi yıllar geçse de eklektik ve kendine has kostümleri ile kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Serena Van Der Woodsen’in ikonik görünümlerini hangimiz unutabildik ki?

 

Pretty Little Liars

Gençlik draması, kafa karıştırıcı dönüşleri ve şok edici olaylarla bilinir, ancak etkileyici görünümleri ve özenle tasarlanmış toplulukları ile de bilinir.

Her bölümde, “Pretty Little Liars”ın baş karakterleri, izleyicilerin doyamadığı ve çoğu zaman yeniden yaratmaya çalıştığı topuklu ve göz alıcı kıyafetlerle karşımıza çıktı, hala da ilham alabileceğimiz bazı görünümler yarattılar.

 

Killing Eve

Dizinin moda ile hiç alakası olmasa bile başrolü sevimli psikopat Vilanelle tam bir moda aşığı. Her bölüm karşımıza bambaşka trend bir görünümle çıkan kahramanımıza tüllü bir elbise de aşırı maskülen bir takım elbise de çok yakışıyor. Alışverişe çıkmadan mutlaka Killing Eve izleyip notlar alın pişman olmazsınız.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama