July 13, 2024

Gardıropları Daha Şık ve Seçkin Gösteren Renkler

Şu anda yünlü kazaklarımızı, paltolarımızı ve botlarımızı çıkarıyoruz ve önümüzdeki soğuk mevsime hazırlanıyoruz. Her sezonun belirli bir renk kodu var. Yazları daha açık renklere odaklanırken kışın soğuk ve kapalı havaların da etkisiyle renk paletimiz biraz daha koyulaşıyor. Cesur ateşli kırmızılardan klasik mavilere, canlı safrandan beklenmedik su tonlarına, aşağıda her yerde göreceğiniz en büyük renk trendlerini paylaşıyoruz. Bu renkler bu sene gardırobunuzu daha seçkin gösterecek emin olun!

Alev Kırmızı

Cesur, parlak, sıcak ve enerjik, bu ateşli kırmızı renk giydiği insana direkt özgüven aşılıyor. Fazla iddialı gibi görünse de alev kırmızısı renkte bir parça giydiğinizde kombininiz otomatik olarak bir üst seviyeye çıkıyor.

Soluk Kot Mavisi
Bu mavi ton en az her gün giydiğiniz ve çok sevdiğiniz kot pantolonunuz kadar güvenilir. Cesur ve çok dikkat çeken tonlarla kombinlediğinizde görünümünüzü biraz daha yumuşatıp daha havalı göstereceği bir gerçek.

Biscay Yeşili
Geçen baharda fıstık ve limon yeşili renk tonlarının sokaklara ve dolaplara hükmettiğini gördük. Gelecek yıl, her şey serin ve canlandırıcı bu su tonuyla ilgili. En beklenmedik renk trendi olan Biscay yeşili pembelerle kombinlendiğinde çok şık duruyor bizden söylemesi.

Mercan Pembe
Mercanın sıcaklığını pembenin zarafeti ile birleştiren bu rahatlatıcı, kadınsı renk tonu hem gündüz hem de gece giymek için ideal; ipek, payetler ve tül gibi dokulu kumaşlarda özel etkinliklerin ve yaz düğünlerinin en şık davetlisi olabilirsiniz.

Safran
Bu turuncumsu sarı ton kıyafetinize anında cesur ve pozitif bir hava katıyor. Bu rengi en iyi giyme şekli baştan ayağa aynı tonu giydiğiniz bir kombin yaratmak.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama