May 22, 2024

Gardıropların En Şık İkilisi: Elbise Ceket Kombinleri

Geçiş mevsimlerinde siz de biz gibi sudan çıkmış balık gibi ne giyeceğinizi bilemiyorsanız telaşlanmayın yalnız değilsiniz. Elbise için fazla soğuk kaban için fazla sıcak olan bu günlerin kurtarıcı ikilisini açıklıyoruz; elbise + ceket! Elbise ceket kombinleri hem günlük stillere hem formal günlere eşlik edebilecek kadar pratik. Altına topuklu bir çizme giyip iş toplantısına, hemen en sevdiğiniz sneaker’lar ile kombinleyip akşam kahvesine gidebilirsiniz. Biraz ilhama mı ihtiyacınız var? Gelin birlikte en şık elbise ceket kombinlerini inceleyelim.

 

Taba Süet + Krem

80’ler bu sezon moda sahnesine hakim olabilir, ancak bu 70’lerin tamamen göz ardı edildiği anlamına gelmez. Süet püsküllü ceketleri sonbahar ve kış için mutlaka gardırobunuza ekleyin ve krem rengi keten ile kombinleyin çünkü krem rengi taba rengine mükemmel bir eşlikçidir.

 

Blazer ceket + Çiçekli Mini Elbise

Blazer, tüm yıl boyunca giyilebilecek mevsimsiz bir gardırop malzemesidir. Sonbahar için bir mini elbise ve ayak bileğinde botlarlla birlikte bu harika ikiliyi tekrar tekrar bir araya getirebilirsiniz. Bu arada mini elbiseler çizmelerle de harika görünüyor bizden söylemesi.

 

Kareli Desen + Jean

En kolay eşleşmelerden biri olan kareli ve jean ikilisini bir de böyle deneyin! Alışılagelmiş kareli gömlek jean pantolon ikilisini daha stil sahibi bir görünümde kullanmak isteyenleri hemen bu kombine bekliyoruz.

 

Ekose + Bej

Nötr tonlu bir ceketin yanında modern, renkli bir ekose giyerek ne kadar şık göründüğünüze bakın! Stil notu: Midi ve maksi elbiseler kovboy görünümlü çizme ve botlarla harika görünüyor.

 

Deri Biker Ceket + Slip Elbise

Slip elbiseler şu anda hala tüm ihtişamı ile trend olmaya devam ediyor. Düğünlerde olmadığınız zaman, slip elbiseleri altına bir üst ile giymenizi öneririz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama