April 25, 2024

Geçiş Mevsimleri İçin 6 Farklı Kombinden İlham Alın

Kat kat giyinmenin yükü neredeyse arkamızdayken, dikkatimizi mevcut gardırobumuzu daha güncel ve bahara uygun hissettirecek parçalar ile güncelliyoruz.

Şimdi, podyum trendleri şüphesiz önemli ve önümüzdeki altı ayın gidişatını belirleyecek olsa da, 2022’nin estetiğinden yararlanmak için bunlara çok fazla yatırım yapmanız gerekmediğini size söylemek için buradayız; Mevcut sahip olduklarınızı bu baharda güncel tutmak için ihtiyacınız olan tek şey birkaç akıllı satın alma o kadar.

Uzmanların desteklediği çok özel renklerden gardırop için temel yükseltmelere kadar önerdiğimiz bahar kıyafeti trendlerine göz atın.

Disko Kemeri

Stil Notları: Elbiseler ve ilkbahar el ele gider, ancak önümüzdeki sezon için taze hissetmek için bol miktarda yeni elbiseye yatırım yapmaya gerek yok. Bunun yerine altın bir zincir kemer ekleyin ve elbiseleriniz canlanmış hissedecek.

Pastel Kaban

Stil Notları: Bahar gerçekten ufukta olabilir, ancak bununla yüzleşelim: Burası Türkiye ve muhtemelen Mayıs ayına kadar paltolarımızı giymeye devam edeceğiz. Hafif pastel bir kabana yatırım yaparak dış giyiminize esnek bir görünüm kazandırın. Buz mavisini tavsiye ederiz.

Etek Ceket Takım

Stil Notları: İkili setler son birkaç yıldır hiç olmadığı kadar popüler oldu, ancak geride bıraktığımız karantinayla birlikte, bahara geri dönüş yapan kadınsı etek takımları kucaklamanın zamanı geldi. Buklet veya tüvit dokuları arayın ve bunları loafer’lar veya arkası açık topuklu ayakkabılarla giyin.

Kesik Gömlekler

Stil Notları: Sıcaklıklar yükselmeye devam ettikçe, 2022’nin gömlek trendine yatırım yapmayı düşünmenizi öneririz: Kısa bir gömlek. İster emniyetli kotunuzla giyilsin, ister plajda bir bikini üzerine giyilsin, kısa gömlekler sıcak hava stiliyle eş anlamlıdır.

Düz Terlikler

Stil Notları: Son iki yıl bize bir şey öğrettiyse, o da rahat giyinmenin önemli olduğudur ve bu, bahar için yatırım yapılabilecek en rahat ayakkabı terliktir. IG akışımızın her yerine yayılan düz terlikler, şu anda moda insanının tercih ettiği ayakkabıdır ve bahar kıyafetlerinize zahmetsiz bir his verecektir.

Dikey Çizgililer

Stil Notları: Çizgiler, stil gündeminde kalıcı olarak yer alan bir baskıdır, ancak bu yıl dikey çizgilerin daha yaygın yatay yerleşimleri solladığını fark ediyoruz. Minyonsanız bu trend daha da fazla işinize yarayacaktır.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama