May 23, 2024

Günlük Hayatta İşinizi Kolaylaştıracak Çanta Modelleri

Tüm boncuklu, renkli ve görkemli dikkat çekici ve trend çantaları sevmediğimizi söyleseydik yalan söylerdik. Ama mesele şu ki, çanta söz konusu olduğunda, hiçbir şey paranızı asla modası geçmeyecek klasik, ve hatta bazen sıkıcı bile diyebileceğiniz bir çantadan daha iyi kullanmanızı sağlayamaz.

Bu sıkıcı sayılabilecek çantaların en güzel yanı giydiğiniz diğer kıyafetlerin de sıkıcı olması zorunluluğu getirmemesi. . Her şeyle giderler ve birçok stil tipine uyarlar, bu yüzden yanlış seçim yapmanız imkansız. Ve bu listedeki her çanta tasarımcı ürünü olmasa da, bu tür bir çanta yatırım yapmak konusunda kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir çantadır. Günlük hayatta işinizi kolaylaştıracak artık bir klasiğe dönüşmüş çanta modellerini gelin birlikte inceleyelim.

Bej Çantalar
Bej çantaların siyahtan daha da çok yönlü olduğunu iddia edebiliriz çünkü her mevsim kullanılabilirler ve hiçbir renkle tezat oluşturmadıkları için kıyafette uyumsuz görünmeleri imkansız.

Klasik Logolu Çantalar
Klasik bir tasarımcı ya da marka logosu taşıyan çanta birlikte kullanıldığı her parçaya şıklık katıyor, bu yıllardır değişmeyen bir kural ve olmaya da devam edecek gibi görünüyor.

Siyah İyi İşçiliği Olan Bir Çanta
Jennifer Lopez Birkin çantası konusunda ısrarcı da olsa işçiliği iyi, deri siyah bir çanta size ömür boyu yetecek klasiklikte bir seçim olacaktır.

Klasik Çapraz Çanta
Jennifer Aniston’ın Chanel çapraz çantası ile çok rahat görünüyor. Ellerinize de hareket alanı sağlayan çapraz çantalar oldukça pratik bir seçim.

Kalıplı Clutch Çantalar
Söz konusu gece gidilen bir etkinlik olduğunda (düğün, nişan, parti vs.) el çantalarından daha uygun bir çanta düşünülemez. Elde taşımanın en büyük handikap olduğu el çantaları yine de çok şık görünmüyorlar mı?

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama