April 25, 2024

Günümüzde Bile Popüler! Prenses Diana Stili

Son zamanların en çok konuşulan Netflix dizisi şüphesiz ki İngiliz Kraliyet Ailesi’ni konu alan The Crown dizisi. Dizi konusu, kıyafet seçimleri ile çokça konuşuluyor. Özellikle son sezonda hikayeye bir isim daha dahil oldu Prenses Diana. Kraliyet Ailesi üyesi olduğu günden beri konuşulan, attığı her adım hazin bir şekilde izlenen, ölümü bile hala konuşulan Lady Diana hem zamanının hem günümüzün trend öncüsü en şık kadınlarından. Gelin bugün hep birlikte yıllardır konuşulan ve konuşulmaya devam edecek olan Lady Diana’nın zamansız stiline göz atalım.

Farklı ama Şık

Prenses Diana’nın hayatı kadar stili de her zaman konuşuldu. Kraliyet ailesi mensubu da olsa stilinden hiç ödün vermedi, bu kırmızı elbise seçimi de bunun en şık kanıtlarından biri.

Erkek Fatma

Prenses Diana’nın tarzını bu kadar seviyor oluşumuzun bir diğer sebebi maskelen parçaları stiline mükemmel bir şekilde uyarlaması. Oversize ceket ve sweatshirt kombinini tamamladığı çizmeleri ile rahat ve harika görünüyor.

Kareli Pantolon

Havuç kesim kareli bir pantolon… Şu an hangimizin dolabında olsa giymeyiz ki? Tam yazlık bir parça olan bu tarz pantolonları siz de babet ile tamamlayabilirsiniz.

Büyük Yakalar

Instagram’da mutlaka denk gelmişsinizdir vatkalardan sonra büyük yakalar da geri döndü ve tabi ki büyük yakaları stiline en iyi uyarlayan isim kim? Prenses Diana.

İnci Küpeli Kadın

İnci küpeler altına inci bir kolyeyi sade ve şık bir şekilde taşımak çok zordur ama dengeli özelliği ve stiliyle Prenses Diana bu görünümü de kotarmayı başarmış.

Atletik Stil

Diana’nın 2020’de bu şortların ne kadar trend olacağına dair hiçbir fikri yoktu ama yine de kimse bu tartışmalı parçayı onun kadar güzel taşıyamadı.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama