June 16, 2024

Hailey Bieber’ın Güzellik Rutini

Justin Bieber’le olan dillere destan aşkı evlilikle sonuçlanmadan çok önce Hailey Baldwin dikkat çekmeye başlamıştı bile! Modellik kariyeri ve Instagram takipçi sayısı ile sıkça gündeme geldiği ilk günlerden beri güzelliğiyle çokça konuşulan Hailey’nin bu kadar konuşuluyor olmasının sebeplerinden biri elbetteki ki çok sağlıklı görünen ışıl ışıl cildi. Gözeneksiz, hayatında hiç sivilce problemi yaşamamış gibi görünen cildi gerçekten kusursuz görünüyor.

“Annemin ve babamın gerçekten güzel bir cildi var, bu yüzden genetiğin büyük bir rol oynadığını düşünüyorum” diyen güzel yıldız buna rağmen kendini cilt bakımına çok fazla adamış gibi görünüyor. Cildine bakmaya başlamak için asla çok genç olamazsın” açıklamasında da bulunan Hailey’nin günlük cilt bakım rutinine gelin birlikte bakalım.

1. Temizleyici
Yüzümü her sabah yıkamam gerektiğini biliyorum ama itiraf etmeliyim bunu arada aksatıyorum.

2. Vitamin C
C vitaminli serumları çok seviyor ve her gün uyguluyor.

3. Serumlar
Nemlendirici bazlı serumlar ile cildini soğuktan koruduğunu söyleyen Bieber, her seferinde farklı ürünler denemeyi de seviyor. “Yalnızca tek bir serumla kısıtlı kalmıyorum farklı işlevleri olan pek çok ürünü bir arada kullanmayı seviyorum.”

4. Nemlendiriciler
Nemlendirici adımına çok büyük önem veren Hailey çoğu insanın nemlendiriciye gerektiği kadar önem vermediğini bunun da cilde çok zararlı olduğunu savunuyor. Nemlendirici seçimlerinde iyi para harcayan model, söz konusu cildi olduğunda tutumlu davranmıyor gibi görünüyor çünkü tek bir cilt bakımı rutini için pek çok farklı ürün kullanıyor.

5. Yüz Yağı
“Yüz ve vücut yağlarını sevme eğilimindeyim, ancak gözeneklerimi tıkamaları konusunda endişeleniyorum. Cildimi çok da ağırlaştırmayan ürünler kullanmayı seviyorum.”

6. Güneş Kremi
“Yalan söyleyemem her zaman SPF’li krem sürmüyorum çünkü pek çoğu cildimde sivilce yapıyor güneş kremleri konusunda cildim çok hassas bu yüzden sadece güvendiğim birkaç tanesini kullanıyorum.”

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama