June 22, 2024

Her İzlediğinizde Keyif Veren Aşk Filmleri

İster sevin ister tolare etmeye çalışın ama itiraf edin söz konusu romantik komediler olduğunda onlardan nefret etmek imkansız! Rahat bir akşamda birkaç hayat dersi almak için rahat koltuğunuzda uzanırken izleyebildiğiniz, ister arkadaşınız ister sevgiliniz isterseniz de aileniz ile hoşça vakit geçirmenizi sağlayan romantik komedilerden bu yüzden asla sıkılmıyoruz. İşte cips ve çikolataları hazırlayıp ne kadar izleseniz de bıkmayacağınız romantik komediler;

Just Like Heaven

Oyuncular: Mark Ruffalo, Reese Witherspoon
Depresyonda olan, eski karısını unutamadığı için sürekli içen bir adamın hikayesini ilk kez duyduğunuzda belki de izlemek istemezsiniz ama o kadar komik ve romantik bir film ki izlediğinize asla pişman olmayacaksınız. Yeni kiraladığı apartmanda sürekli bir kadın gören kahramanımız delirdiğini düşürür ama olayın aslı hiç de öyle değildir!

Silver Linings Playbook

Oyuncular: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence
İki ruh ve sinir hastası insanın aşk hikayesini izlemeyi kim istemez ki? Hayatına çeki düzen vermek için aile evine taşınan Pat ruhsal sıkıntılarını yenip karısını geri kazanmayı hedeflemektedir. Burada eski bir aile dostu olan Tiffany ile çok başka bir amaç için bir araya gelseler de aşktan çok da uzak duramazlar. Eleştirmenlerden ve seyircilerden 5 yıldız alan bu filmi kesinlikle izleyin.

Bridesmaids

Oyuncular: Kristen Wiig. Maya Rudolph, Melissa McCarthy
Annie , en yakın arkadaşı Lillian’ın yaklaşan düğününde nedimesi olacağını öğrendiğinde aşk hayatını düzene sokmaya çalışan bekar bir kadındır. Annie, tüm nedimeleri henüz izlemediyseniz inanmanız gereken bazı vahşi durumlara sokar. Rebel Wilson, Rose Byrne ve Melissa McCarthy dahil olmak üzere tüm yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosuna sahip bu film sizi baştan sona güldürecek.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama