May 22, 2024

Her Zaman Şık Olan Fransız Kadınlarının Stil İpuçları

Fransız kadınlarını bu kadar şık yapan gizemli özellikler nelerdir? Aklımıza hemen “zahmetsiz” ve “uğraşılmamış” gibi kelimeler geliyor, ancak Fransız kadınlarının kısmen yapmadıkları şeylerin onları moda konusunda bu kadar popüler hale getirdiğinden şüpheleniyoruz. Ve Fransız kadınları gerçekten kendilerine ait bir stil liginde olduklarından, dünyanın geri kalanı onları taklit etmek için sürekli bir arayış içinde.

 

Gelin birlikte çabasız şıklık neymiş Fransız kadınlarından öğrenelim:

Fransız kadınları asla yüksek topuklu ayakkabı giymez.

Fransız bir kadını asla çok yüksek topuklu ayakkabı giydiğini göremezsiniz, bunun yerine minik topuklular düz tabanlı ayakkabılar ve babetleri tercih ederler.

 

Fransız kadınları asla destekleyici sütyen giymez.

Çoğu fransız kadını küçük göğüslerin de seksi olduğunu düşünüyor. Bu yüzden push up sütyen yerine kalıpsız sütyenleri ya da hiç sütyen giymemeyi tercih ediyorlar.

 

Fransız kadınları asla gösterişli logolar giymezler.

Markanın adı çok belirgin bir şekilde gösterilen kıyafet veya aksesuar giymekten kaçınan fransız kadınları lüksün markanın adını göstererek değil, kıyafetlerinizi giyme şekliyle ortaya çıkacağını savunuyor.

 

 

Fransız kadınları asla aşırı aksesuarlar kullanmaz.

“Asla aynı anda üçten fazla mücevher takmam. Bence bundan daha fazlası kafa karıştırır. Mütevazı mücevherler genellikle benim tercihimdir, ancak dikkat çekici bir parça takarsam her zaman kendi başına olmalı”

 

 

Fransız kadınları asla… çok fazla uğraşmazlar.

Gerçekten şık bir şey giydiğinizde, makyajınızı basit yapabilirsiniz örneğin sadece bir gömlek ve bir kot pantolon giyiyorsanız, kırmızı ruj hilesi bile yapılabilir. Fransız kadınları gerçekten gösteriş yapmayı değil; sadeliği seviyor.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama