July 24, 2024

Herkes Evde Kalıp Bu Filmleri İzliyor!

Korona önlemleri kapsamında hepimiz evlerimizdeyiz. Uzun süredir ertelediğimiz kitapları okuduk, bütün abur cuburlarımızı tükettik birikmiş çamaşırlar yıkandı ve ekmek bile yaptık fakat hala evde harcamaya bir ton zamanımız kaldı diyorsanız bu günlerin en çok konuşulan Netflix programlarını senin için derledik;

Felekten Bir Gece

Bir grup arkadaş bir bekarlığa veda partisi için Las Vegas’a gittiğinde, hafta sonu olan hiç birşeyi hatırlamaz halde uyanırlar. Hijinks, bir yandan damadı bulmaya çalışırken bir yandan hafta sonu ile alakalı kayıp parçaları birleştirmeye çalışır. Bradley Cooper, Zach Galifianakis ve Ed Helms başrolde.

Başardım!

Pişirdikleri yemekler o kadar da iyi olmayan bazı aşçılar Dünyaca ünlü şefleri pişirdikleri pastalar ile etkilemeye ve büyük ödülü almaya çalışıyorlar. Yaptıkları bazı pastaların ne kadar kötü göründüğüne siz bile şaşıracaksınız.

La Casa De Papel

Yetenekli bir grup banka soyguncusu (dünyanın dört bir yanındaki şehirlerin adını taşıyan kod adlarıyla), hükümetin devirmek için İspanya’da dikkatlice planlanmış birkaç soygun düzenliyor. Ülkemizde de bolca popüler olan dizinin son sezonu yeni yayınlandı.

Ozark

Uzun süredir bir hayran kitlesine sahip olan Ozark, kara para aklamak için yerel bir işletme bulmaya çalışan Marty ve ailesinin etrafında ilerleyen bir hikaye. Yeni operasyonlar, mali durumlar ve daha büyük tehditler ile yeni sezonda bu aileyi nelerin beklediğini görelim.

Kaplan Kral: Cinayet, Kargaşa ve Delilik

Dev kaplanlar, aslanlar ve leoparlarla dolu egzotik bir hayvanat bahçesinden daha tehlikeli bir şey olmadığını düşünüyor olabilirsiniz, ancak ortaya çıkan gerçeğe inanamayacaksınız, gerçek tehdit; Büyük Wynnewood Egzotik Hayvan Parkı’ndan sorumlu adam. İzleyenlerin bolca tartıştıkları bu hikayeye bakalım siz dayanabilecek misiniz?

Tiger King

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama