July 24, 2024

İkizler Burcu Analizi

Burçlar konusu açıldığında her seferinde çok kötü yorumlar yapılan bir burç olan İkizler’in doğum ayı geldi! En çok haksızlık yapılan İkizler burcunun değişken bir yapıya sahip olması onların suçu değil arkadaşlar lütfen etrafınızdaki İkizler burcu insanlara bu kadar yüklenmeyin. Onlar da hepimiz kadar sevilmeyi hak ediyorlar.

Burcun en önemli özelliği herkes tarafından kabul edilen çift karakterlilik gibi görünse de aslında ikizler burçları iki değil çok yönlü insanlardır. Bir yandan yemek pişirip diğer yandan alışveriş listesi hazırlayabilirler. Bu çok yönlülük ve sürekli meşguliyet içerisinde olma durumları bazen etraflarındaki insanları yorabilir. Boş oturan bir İkizler görmeniz çok mümkün değildir. Genellikle çok çalışkan insanlardır ve işlerine bağlıdırlar.

Söz konusu duygular olduğunda çok duygusal tipler oldukları söylenemez. İkili ilişkilerini genellikle bir mantık çerçevesinde yaşamaya özen gösterirler, aşık olurken bile işin içinde mantık ve faydacılık ararlar. Onlara iyi gelmeyecek hastalıklı ilişkilerden ışık hızıyla uzaklaşırlar çünkü kendilerini kocaman bir koruma kalkanı ile korur haldedirler bu yüzden duyguları konusunda fazla cesur adımlar atmazlar. Balık gibi hayalperest ve sonunu düşünmeyen burçların tam aksine İkizler burcu duygularını bile beyinleri ile yönetirler. Onlardan alacağınız küçük duygu kırıntıları ile karnınızı doyurmaya hazırlanın.

Öte yandan söz konusu aileleri ve arkadaşları olduğunda alabildiğine cömerttirler. Kendileri gibi etraflarındaki insanları da geliştirmeyi severler bu özellikleri bazen yakınlarındaki insanlar için zordur çünkü onların iyiliği için onlardan değişmelerini talep edebilirler. Değişim, İkizler burcunun vazgeçilmezidir, bir ilişkiden bir işten ve bir evden çabucak sıkılıp değişiklik isteyebilirler. Yine de her İkizlerin kendine has bir çekiciliği vardır. Bazı İkizler burcu çok iyi bir psikologtur bazısı da çok espritüel bir insandır. Yanlarında asla sıkılmazsınız ve size her zaman bir şeyler katabilirler. Yine de özellikle aşk ilişkilerinde fazla kalıcı olmayı düşünmeyin çünkü İkizleri değişmeden elde tutmak zordur.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama