July 24, 2024

İlham Alabileceğiniz Instagram Moda Influencerları

İster Instagram hesabınız olsun ister olmasın influencer ya da instagrammer kelimelerini duymuş olmalısınız. Eskinin ünlüleri günümüzün instagram ünlülerine dönüştüler üstelik bu kez gideceğimiz yerden giyeceğimiz ayakkabıya kadar etkililer. Instagram’ın önlenemez yükselişi ile birlikte pek çok iş kolu da oluştu sosyal medya fenomenlerini artık reklamlarda görür olduk. Neden dolabımızda da görmeyelim ki? Gelin sizinle mutlaka takip etmeniz gereken dünyaca ünlü moda influencerlarını tanıyalım.

Hannah Crosskey

Kim?

Brighton’da yaşayan moda stilisti ve etkileyici, rüya gibi seyahatlere meraklı.

Neden: Sokak stilinde en pahalı görünen ürünleri tedarik etme konusunda Hannah gibisi yok ve onun imza niteliğindeki nötr renk paleti ve özel dikim parçaları, daha zamansız giyinmek istemenizi sağlayacak.

 

 

Sabina Socol aka Ask a French Girl

Kim?

Sabina Socol, Romanya doğumlu ve Parisli model, gazeteci ve moda fenomeni.

Neden: Modern bir dokunuşla 70’lerin Brigitte Bardot’unu veya Jane Birkin’i düşünün. Temelde en şık Parisli görünümünü en başarılı stiline taşıyan moda insanı.

 

 

Frassy Audrey

 Kim?

Audrey Leighton Rogers, fotoğrafçı ve stil sahibi.

Neden: Vintage seviyorsanız, Audrey’nin hesabını seveceksiniz. Kendi vintage düzenlemesinin küratörlüğünü yapıyor ve fotoğraflıyor, eski parçalara yeni bir hayat veriyor.

 

 

Caro Daur

Kim?

Almanya merkezli moda ve yaşam tarzı blog yazarı Caroline Daur, piyasadaki en iyi moda bloglarından birinin yazarı.

Neden? Caro’yu Instagram’da takip ederseniz, onun belirli bir stili olmadığını, sadece modayla eğlendiğini ve ruh haline göre elbiseler giydiğini bilirsiniz. Bu, Elie Saab couture’dan Levi’s kotuna kadar her şeyi modelleyebileceği anlamına geliyor ve bu her zaman havalı.

 

 

Pernille Teisbaek

 Kim: Kıvrımlı, Danimarkalı, sokak stili düzenli Pernille Teisbaek.

Neden: Scandi dokunuşuyla en iyi moda blogunu mu arıyorsunuz? Kopenhag’da doğan Pernille Teisbæk, şık, Scandi, stil mükemmelliğinin özüdür. 2012’de kült blogu Look De Pernille’i başlattıktan sonra, ham etekli kot pantolon ve Gucci loafer’lardan oluşan sade ama trendlere uygun formülü, sosyal ağlarımızda patladı. Sokak stili trendlerinde bir sonraki büyük şeyin ne olacağına dair düzenli güncellemeleri kontrol edin.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama