April 25, 2024

İlişkilerde Birbiri İle Anlaşması Zor Olan Burçlar

KOÇ

En az uyumlu olduğunuz burçlar: Yengeç ve Oğlak.

Neden? Doğası gereği cesur ve düşüncesiz olan Koç daha çekingen ve zamanları konusunda daha koruyucu olan Yengeçlerle yapamazlar. Onların barış ve sessizlik ihtiyaçlarına uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Oğlak burcunda, sizinle aynı derecede hırslı ve inatçı biriyle uğraşıyorsunuz. Bu motive edici olabilir ama büyük çatışmalara da sebebiyet verebilir.

BOĞA

En az uyumlu olduğunuz burçlar: Aslan ve Oğlak.

Neden? Boğalar işleri yavaşlatmayı seviyor ve acele etme ihtiyacı hissetmiyor. Bu nedenle, bir Aslan’ın ateşli ve dikkat çekici enerjisi, yaşam tarzı için çok fazla olabilir. Oğlak burcu bir toprak burcu olmasına rağmen, işleri kendi yöntemiyle çözmeye meyillidir bu da size gelmez.

İKİZLER

En az uyumlu olduğunuz burçlar: Aslan ve Balık

Neden? Bir Aslanın kişiliği muhtemelen sizinki kadar büyük ve ışıltılı olacaktır, İkizler – ancak her biriniz dünyaya çok farklı şekilde yaklaştığınız için sürtüşmeye ve yanlış anlaşılmalara yol açabilir.

İkizler için Balık burcuyla çıkmak, ya hep ya hiçtir. Kendinizi bir Balık’la randevuda bulursanız ve iyi hissetmiyorsanız, iletişim farklılıkları ilişkinin yoluna girmeden hemen önce işleri yavaşlatmak muhtemelen en iyisidir.

YENGEÇ

En az uyumlu olduğu burçlar: Koç, Yengeç ve Oğlak.

Neden? Çiçekleri koklamak için zaman ayırmak istediğinizden, Koç bir Yengeçle başa çıkmak söz konusu olduğunda biraz sabırsız olabilir. Bir Yengeçle çıkan bir Yengece gelince, tüm bu duygusal zenginlik geri tepebilir ve mutlu sevgi dolu ilişkiden daha fazla kaygıya neden olabilir. Oğlak, burç çarkında Yengeç’in tam tersidir ve zıtlar birbirini çekebilirken, birbirinizi sevilmiş hissettirmek için uyumlu yollar bulmakta zorlanabilirsiniz.

ASLAN

En az uyumlu olduğu burçlar: Boğa ve Akrep.

Neden? Boğa burcunun bağlılığı sizin için kesinlikle arzu edilirken, sonunda kendinizi geride kalmış hissedebilirsiniz. Gerçekçi olalım: dikkat çekmek istiyorsunuz Aslanlar. Bu sadık olmadığınız anlamına gelmese de, bir Akrep ile çok fazla sürtüşmeye neden olabilir, çünkü iki taraf da eşlerinden kolayca şüphelenebilir.

BAŞAK

En az uyumlu olduğu burçlar: Başak, Yay ve Balık.

Neden? Bir Başak burcunun başka bir Başakla olması çok da sağlıklı bir ilişki olmayabilir. Olumlu özellikleri birbirini tamamlayabilirken, Başak’ın olumsuz özellikleri çoğu ilişkinin hayatta kalabileceğinden daha fazla soruna neden olur.

Peri masalı bir ilişki arıyorsanız, o zaman Yay’a karşı dikkatli olun. Yay ile bir ilişki içerisindeyken, güven her zaman sizin için bir sorun olacağından sonsuz şüphelere neden olabilir.

TERAZİ

En az uyumlu olduğu burçlar: İkizler, Terazi ve Yay.

Neden? İkizler, ortak noktalara sahip olduğunuzu gösteren bir hava burcudur. Ancak bu otomatik olarak uyumluluk anlamına gelmez. Teraziler herkesin bildiği gibi kararsızdır ve insanları memnun etme eğiliminde olduğunuzu bilirsiniz. Bununla birlikte, başka bir Terazi ile olan ilişkide ne demek istediğini söylemek zor olabilir ve ikiniz de sürekli olarak diğerini yatıştırmaya çalıştığınız için bir şeyler üzerinde ilerlemeyi zor bulabilirsiniz.

Ortaklıklar sizin için çok önemlidir, ancak ölümcül romantik çizginiz muhtemelen özgür ruhlu bir Yay ile olan bir ilişkide sınanacaktır.

AKREP

En az uyumlu olduğu burçlar: Koç ve Aslan.

Neden? Akrep ve Koç burcunun birliğini tanımlayan bir kelime var: fazla yoğun. Kötü bir günde, bu eşleşme, ikisinin de zarar görmeden çıkamayacağı büyük bir çarpışma olabilir. Bunu kimse istemez.

Bir ilişkide mahremiyete ve sarsılmaz sadakate ihtiyacınız var, bu yüzden muhtemelen bir Aslan’ın büyük ve dikkatleri seven kişiliğiyle uzlaşma bulmakta zorlanacaksınız.

YAY

En az uyumlu olduğu burçlar: Boğa ve Yengeç.

Neden? Evcimen Boğa ile bir ilişki senin gibi özgür ruhlu bir ateş burcu için gerçekten zor olabilir sevgili Yay. Bağlı hissetmek istemezsiniz, bu nedenle Boğa burcunun konfor bölgesi, sürekli değişim ihtiyacınızı karşılamak için çok küçük olabilir.

OĞLAK

En az uyumlu olduğu burçlar: Koç ve Aslan.

Neden? Sürekli sürtüşmelerin olduğu bir ilişki istiyorsanız Koç doğru bir tercih olabilir fakat kimse uzun süreli çatışmaları sağlıklı bir ilişkide istemez. Yine, kararlı ve odaklanmış biriyle birlikte olmaktan keyif alırken, Aslan’ın canlı ve gösterişli enerjisi sabrınızı sınayabilir.

KOVA

En az uyumlu olduğu burçlar: Boğa ve Yengeç.

Neden? Sürekli olarak geleceğe bakıyorsun sevgili Kova, değişimi gönülden kucaklamaya hep hazırsın. Ancak topraklanmış Boğa, işleri yavaşlatmayı tercih eder ve değişime dirençli olabilir, bu her iki taraf için de sinir bozucu olabilir. Bir Kova ve Yengeç olarak her ikiniz de birbirinizin farklılıklarını kabul etmeye çalışmak için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz, Yengeç’in duygusal enerjisi çok fazla hissedilebileceğinden, bu durum uzun süreçte daha fazla sorun olabilir.

BALIK

En az uyumlu olduğu burçlar: Aslan, Terazi ve Balık.

Neden? Hassas karakterinizle, sizi incittiğini veya sözlerini yanlış anladığınız için bir Aslanla ödeşmek için çok fazla zaman harcarsınız. İkiniz de aşık olmayı sevdiğiniz ve son derece romantik olduğunuz için Terazi ile bazı ortak yönleriniz var. Ama aslında bu benzerlikler yüzünden romantik bir tehlike bölgesine girebiliyorsunuz. İki Balık’ın gerçekten harika bir şey yaratma olasılığı olsa da, bu yaratılışın Balık-Balık dostluğundan gelmesi en iyisidir, çünkü romantik ilişkiler söz konusu olduğunda, son derece duygusal bir kalp kırıklığı ile sonuçlanabilir.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama