April 21, 2024

İlkbahar Yaz Modasını NaraMaxx İle Keşfet!

Havalar ısınmaya başladıkça bahar ve yaz konusunda daha da hevesleniyoruz. Gardırobumuzda fazlasıyla yer kaplayan kazakları, paltoları ve hırkaları kaldırıp yerlerine tiril tiril elbiseleri asacağımız günleri iple çekiyoruz. NaraMaxx’ın ilkbahar yaz koleksiyonu da her sezon olduğu gibi bu sezon da çok iddialı ve modern. Peki bu bahar hangi trendlere sokakta sıkça rastlayacağız? Gelin birlikte keşfedelim.

Bir Tutam Renk
Canlı renklerin ne kadar popüler olduğunu bir kez daha söylememize gerek var mı? Özellikle sarı ve tonlarının çokça ön planda olduğu bu sezon mutluluk veren rengi ton sür ton olarak ya da beyaz ve açık bejlerle yumuşatarak kullanabilirsiniz.
NaraMaxx 1630 Bluz

Kocaman Elbiseler
Hacimli elbiselerin modası aldı başını gidiyor! Bedeninize birkaç beden büyükmüş gibi görünen bu oversize elbiseler, fırfır, kurdela gibi detaylarla o hatsız görünümüne bir nebze de olsa feminenlik katmış oluyor. Oldukça rahat hemen her gün giyebileceğiniz bu elbiseleri favori sneaker’ınızla da kombinleyebilirsiniz.
NaraMaxx 1249 Elbise

Desen Oyunu
Siz hiç desensiz bir sezon gördünüz mü? Biz görmedik. Bu yıl da yine belli başlı desenlere rağbet çok. Gördüğümüz an bize 70’leri 80’leri anımsatan puantiye tulum, elbise gibi tek parça kıyafetlerden tutun takım elbiselere kadar her yerde karşımıza çıkmakta kararlı.
NaraMaxx 023 Tulum

Takımlar Fora
Bu senenin en heyecan verici trendlerinden biri kadın takım elbiselerinin bu kadar revaçta oluşu! Eskiden yalnızca resmi kurumlarla bağdaştırdığımız ceket etek ya da ceket pantolon takımları artık gündelik hayatta bile görebiliyoruz! Maskülen tarzın feminen görünümlerle harmanlandığı ceket ve pantolonunuzu şık bir çanta ve topuklu ayakkabılar ile bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
NaraMaxx 465 Ceket

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama