July 24, 2024

Influencer’ların Karantinada Cilt Ve Kişisel Bakım Rutini

Hayatta bir sürü zorlukla baş ettiğimiz zamanlarımız olur. Birini kaybetmek, sevgilinizden ayrılmak gibi zor durumlar bazen sizi kötü hissettirebilir. Bu kötü hissetme durumunu tüm dünya ile aynı anda hissedebileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz? Biz de düşünmemiştik. COVİD-19 pandemiğinden sonra bildiğiniz gibi hepimiz evlere kapandık. Bu eve kapanma süreci evden çalışmaya devam edenler için yoğun geçse de evde zaman geçirmemiz gereken bir süreyi de doğurdu. Sürekli dışarda olan sosyal biriyseniz bu sürecin daha kolay geçmesi için biraz daha efor sarf etmeniz gerekebilir.

Bu süreç boyunca “bir şeyler yapmak” elbette ki size kendinizi iyi hissettirir fakat bu zamanı biraz kendi içinize dönmek, kendinize yatırım yapmak için de kullanın. Kendinize ayırdığınız zaman diliminde ister günlük tutun ister meditasyon yapın herkesin bu süreci atlatma hali farklıdır.

Yine de ne yapacağınızı bilemiyor biraz ilham arıyorsanız gelin dünyaca ünlü Influencer’ların cilt bakım rutinini, ve süreci nasıl değerlendirdiklerini okuyalım, mutlaka size de ilham verecektir

Gabrielle Caunesil Pozzoli

Kendini sürece nasıl adapte ediyorsun?
Italya’da yaşadığım için bir süredir karantinadayım. İlk günler kendimi meşgul etmekte zorlandım ama sonrasında rutin olanın benim için en iyisi olduğunu anladım. Her sabah erken kalkıp giyiniyorum ve yemeklerimi alıştığım düzende yiyorum. Arada bir de rahatlatıcı bir maske yapıyorum, günlerim böyle geçiyor.

Spor ihtiyacını nasıl karşılıyorsun?
Aslında yakın zamanda online bir yoga dersi vermeye başlıyorum. Çoğu arkadaşım Paris’te ve onlara da yardımcı olmak istiyorum.

Bé Hà Nguyen

Kişisel Bakım: O kadar çok şey yapıyorum ki! Kendimi çok iyi hissediyorum. Yapmanız gereken ilk şey sosyal medya konusunda kendinizi sınırlamanız ve gerçekten bir şeyler yapmaya başlamanız. Dairem her zamankinden daha temiz, sağlıklı ve düzenli besleniyorum, kitap okuyorum. Cildim için de bol bol vitamin c alıyorum. Hem yemek hem de bakım ürünü açısından c vitaminine bayılıyorum.

Hareket: Youtube kanallarında çok güzel cardio egzersizleri var temizlik yapmak da çok fazla kalori yaktırıyor!

Bianca Valle

Kişisel Bakım: Şu anda kendi bedenimi dinliyorum. Gerçekten hissettiğimde egzersiz yapıyorum, gerçekten aç olduğumda yemek yiyorum ve çok merak etmediğim sürece haber takip etmiyorum.

Hareket: Söz konusu hareket etmek olduğunda ben cardio ve esneme hareketlerini seviyorum. Güzel bir müzik ve daha önceki derslerden öğrendiğim hareketlerle çok çabuk motive oluyorum. Güzellik rutinim de çok az ürün kapsıyor, sivilce kremim ve kuşburnu yağı!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama