April 25, 2024

Instagram’da Gördüğünüz Gibi Bir Eve Nasıl Sahip Olursunuz?

Moda seçimlerimizden ev dekorasyonumuza kadar Instagram’ın hayatımızın her anına ilham kaynağı olduğu gerçeğini artık hepimiz kabul ediyoruz. Doğru insanları takip ettiğinizde yalnızca Instagram feed’inizde gezinirken bile trendlerden herkesten önce haberdar olabilirsiniz. Instagram kullanmayı tercih etmiyor ya da sevmiyorsanız üzülmeyin trendlerden bizim sayemizde haberdar olabilirsiniz. Gelin hep birlikte Instagram’da görüp çok beğendiğiniz o evlere nasıl sahip olabileceğinize bakalım.

1. Ev Bitkileri
Instagram evlerinde en çok karşımıza çıkan şeyler ev bitkileri. Çeşit çeşit büyüklükte ev bitkilerine evinizde ne kadar yer açarsanız eviniz o çok beğendiğiniz Instagram evlerine bir adım daha yaklaşmış olur.

2. Galeri Gibi Duvarlar
Instagram’da en popüler ev dekorasyon fikirlerinden ikincisi duvar galerileri. Evin bir duvarını galeri gibi dekore etme olayı kulağınıza biraz demode gelebilir fakat bu gidişle zamansız bir dekorasyon trendi olacak gibi görünüyor. Rastgele veya iyi düzenlenmiş bir şablonda, çeşitli çerçeveli sanat eserlerini bir duvara asarak kendinize hemen bir tane oluşturun.

3. Palet Eşyalar
Palet yatak başlığı, palet yatak, palet kahve sehpası… Daha önce yolda görüp dönüp bakmayacağımız bir parça olan paletler artık her yerdeler! Boşa çıkmış, artık kullanılmayan ya da yeni paletleri alıp evde basit birkaç adım uygulayarak siz de kendi paletten eşyanızı tasarlayabilir, böylece mobilyalara harcanan yüklü paralardan kurtulabilirsiniz.

4. Adalı Mutfaklar
Bu trendi her eve uygulamak kolay değil çünkü geniş bir alana ihtiyacınız var fakat eviniz açık mutfaksa mutlaka bir şans vermenizde fayda var. Ekstra oturma ve hazırlama alanı sunan ada mutfaklar, dostlarınızla saatlerce adanın etrafında oturup bir yandan hazırlık yaparken bir yandan da yemeği hazırlamanıza yardımcı olabilir.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama