June 25, 2024

Instagram’dan İlham Al, Sonbahar Kış Stilleri

Sonbahar için giyinmek en sevdiğimiz şeylerden biri. Rahat trikolar, deri elbiseler ve şık botlar son birkaç aydır giymeyi dört gözle beklediğimiz şeyler. Kasım ayı geldiğinden, önümüzdeki sezon için giyeceğimiz kıyafetleri toplamaya başlamanın tam zamanı. En sevdiğimiz influencerların Instagram hesaplarını taradıktan sonra, Kasım ayının bize sunabileceği her türlü hava durumu için ideal olan temel görünümleri bulmayı başardık.

Serin sabahlar için ihtiyaç duyulan son derece havalı paltodan ilkbahara kadar giyebileceğiniz yazlık elbiseye kadar hemen kopyalamak isteyeceğiniz pek çok kıyafet fikri var. Daha fazla uzatmadan, buyurun.

 

HIRKA + MİNİ ETEK + DİZ YÜKSEK ÇİZME

Stil Notları: Çıplak bacak sezonunun son günleri yaklaşıyor, bu yüzden bir mini eteği kabarık bir örgüyle kombinleyerek bu günleri en iyi şekilde değerlendirin. Soğuğa daha fazla dayanamadığınızda tayt ya da çorap eklemeniz yeterlidir.

 

KÜRKLÜ CEKET + KARELİ PANTOLON + KABA BOTLAR

Stil Notları: İçi kürklü ceketler bazılarının dediğine göre sıcaklıklar düştüğünde zorunludur. Grece Ghanem onları giymenin en trend yolunu buldu: kareli pantolonlar ve kalın botlar ile bir arada!

 

PANTOLON + GENİŞ PANTOLON

Stil Notları: Geniş paça pantolonlar yazın satın aldıklarımızdandı, bu yüzden onları bir rulo yaka örgü kazak ve şık bir kabanla kombinleyerek yeni sezona yanınızda taşıyın. Şüpheniz varsa, Abi Omole’nin kusursuz liderliğini takip edin.

 

ÇİFT DENİM + BEYAZ BOT

Stil Notları: Kot pantolon, şu anda elinizin ilk gittiği şey olabilir, ancak bu, eteklerden tamamen vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bunun yerine, Sylvie Mus’tan ipuçları alın ve bir kot midi jean gömlekle eşleştirin ve beyaz botlarla tamamlayın.

 

SHACKET + KOT

Stil Notları: Gömlek ceke nam-ı diğer Shacklet’ler  birkaç sezondur yükselişte. Bu sonbaharda, Basics Touch’tan Aïda Sané’nin düz paçalı kot pantolonlar ve nötr topuklu ayakkabılarla kombinleyerek yaptığı gibi bizimkileri giyeceğiz.

 

SLİP ETEK + KADİFE

Stil Notları: Sonbahar için giyinmenin en iyi yanlarından biri, görünümünüzde oluşturabileceğiniz muhteşem doku eşleşmeleridir. Kadife ve ipek birlikte giyildiğinde çok kaliteli görünüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama