May 22, 2024

Instagram’ın En Meşhur Düğün ve Davetler İçin Saç Trendleri

Sonunda düğün ve davet sezonu geldi çattı ve kafalarda tek bir soru var hangi saç modeli bu etkinliğe uygundur? İster sert rüzgarlar, ister vahşi nem ile karşı karşıya olun, her şeye dayanabilecek bir stile ihtiyacınız olduğu aşikar. Aşırıya kaçmak ve gelini gölgede bırakma riskini almak istemezsiniz, ancak her gün yaptığınız at kuyruğu da çok sönük kalabilir. Gelin birlikte Holywood yıldızlarından ilham alalım. İşte bu yaz düğün ve davetlerde kuaföre gösterebileceğiniz saç modelleri:

Şık At Kuyruğu

Ultra şık bir at kuyruğu herhangi bir düğünde, özellikle de Lana Condor gibi göz alıcı bir kedi gözü ile eşleştirildiğinde, düpedüz muhteşem görünüyor.

Basamaklı At Kuyruğu

Bu kadar hareketli yüksek bir at kuyruğu için anahtar, saçınızı iki at kuyruğuna sabitlemektir. Biri uzunluğu korumak için altta ve hacim için hemen üstünde daha büyük bir tane. J. Lo’ gibi bir at kuyruğu için kuyruğunuzun uçlarını büyük bir saç maşasıyla şekillendirin.

Yan Kahkül ile Kabarık

Yan perçem ya da kahkül dünyasına dalmaya karar verdiyseniz, endişelenmeyin bir düğünde hala sofistike bir topuz kullanabilirsiniz. Priyanka Chopra’dan ipucu alın ve saçınızın geri kalanını basit bir topuz haline getirmeden önce perçemlerinizi yumuşak dalgalarla şekillendirin.

Omuz Üstü Bukleler

Geniş bir saç maşasıyla oluşturulan Zoey Deutch’unki gibi tanımlanmış bukleleri düşünün. Göz alıcı küpeler veya ışıltılı bir saç aksesuarı sergileyebilmek için saçınızı bir omzunuza toplayın.

Deniz Kızı Dalgaları

Daha gevşek dalgalar, boho bölgesine çok fazla sapmadıkları sürece herhangi bir düğün için işe yarayabilir. Jessica Chastain gibi işleri pürüzsüz tutun.

 

Orta Boy ve Uzun Saçlar İçin Ters Fransız Örgüsü

Scarlett Johansson’ın stili orta uzunlukta ve uzun saçlarda işe yarar. Hacim için saçınızın bir bölümünü başınızın üstünde geriye doğru tarayın. Ters Fransız tekniği ile uçlara ulaşana kadar saçınızı başınızın ortasından aşağıya doğru örün. Kalan asılı kısmı örgünün altına sokun veya omzunuzdan sarkmasına izin verin.

Dalgalı Küt

Emma Roberts havalı bir sahil düğününe çok yakışırdı. Yassı bir saç düzleştirici ile saçınızın kısımlarını çok hızlı bir şekilde kıvırın, uçları düz tutun. Bu tarz büyük dalgalar gerektirmez.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama