May 23, 2024

Instagram’ın Ünlü Trendlerini Siz de Deneyin!

İster severek kullanın ister uzak durmak için elinizden geleni yapın hern ne kadar insanlar üzerinde kötü etkileri çokça tartışılsa da Instagram bir yandan da ilham alabilmek adına iyi bir platform. Yeni evinizi döşerken, yeni kıyafetler alırken, saçınızı boyatırken mutlaka bir Instagram keşfinize göz atmanızı öneriyoruz. Instagram artık hayatımızda o kadar fazla yer kaplamaya başladı ki etkisini ister istemez hayatımızın her alanında görüyoruz. Bugün ise hep birlikte Instagram’da son zamanlarda sıkça gördüğümüz ve gardırobumuza ekleyebileceğimiz zamansız parçalara göz atmak istedik, gelin Instagram modasına siz de bir şans verin.

Skinny Jean’ler gidiyor Yüksek Bel Straight Jean’ler geliyor
Bütün bacağımızı saran bazen rahat bazen oldukça rahatsız skinny jean’ler artık tarih oldu. Yeni moda yüksek bel düz kesim anne jean’leri. Anneniz eski kotlarını umarız saklamıştır çünkü eski fotoğraflarda gördüğümüz bu eski tip jeanler tekrar aramızda. İstediğinz her şeyle kombinlenebiliyor olma özelliği de cabası.

Eşofman Altı Sadece Ev Kıyafeti Değildir
Bazı kıyafetlerin yalnızca belirlenen sınırlar içerisinde kalması, yalnızca belirli yerlerde giyilmeleri gibi klişeleri çoktan aştık. Artık insanlar bisikletçi şortları ile bile şık bir yerlere gidebiliyorlar. Jean giymekten sıkıldıysanız ve biraz konfor peşindeyseniz size eşofman altı postal modasını öneriyoruz.

Krem Çılgınlığı
Gözümüzü nereye çevirirsek çevirelim sürekli aynı rengi görüyoruz; krem rengi! Bir ara jean pantolonlarda sıkça karşımıza çıkan bu renk artık gardırobumuzun her yerinde! Elinizi korkak alıştırmayın, en sevdiğiniz krem parçaları bir arada giyin.

Renk Daha Fazla Renk!
Instagram hayatımıza girdiğinden beri kıyafetler daha mı renkli olmaya başladı yoksa bize mi öyle geliyor? Bu sene özellikle çizgili ve damalı desenlere çokça rastlar olduk. Düz parçalarla ya da daha canlı tek bir renkle bir arada kullanıp, üzerinizdeki renklere uygun bir duvarda yeni Instagram post fotoğrafınızı çektirebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama