April 25, 2024

Irina Shayk’ın Bakım Rutini

O güzelliği ve giyim tarzı ile milyonlarca kadının hayranı olduğu bir model. Saç renginden yaptığı makyaja kadar bir dönem her şeyi haber olan 36 yaşındaki güzel modelin güzellik sırlarını kendi ağzından okumak isteyenleri yazının devamına davet ediyoruz.

Uyandıktan Sonra
“Sabahı doğru şekilde geçirirseniz güne harika bir başlangıç yapmanızı sağlar, bu yüzden bir sabah ritüelim var. Acele etmekten hoşlanmam, bu yüzden genellikle kendime biraz zaman ayırırım. Uyandığımda limon sıkılmış bir bardak su içiyorum. Bundan sonra, duş alıyorum ve uyanmak ve cildimi tazelemek için bir buz küpünü yüzümde gezdiriyorum – annemden öğrendiğim bir numara. Sonra bir nemlendirici ve güneş kremi kullanıyorum ve en sevdiğim parfümü sürüyorum. Ayrıca sabahları spor salonuna gitmeyi de seviyorum – güne harika bir başlangıç ve bana enerji veriyor. ”

Gün Boyunca

“Genellikle gün içinde makyaj yapmam ya da yaparsam göz altı için küçük bir parça kapatıcı kullanıyorum. Çok su içtiğimden ve yazın asla yoğun kremler kullanmadığımdan emin oluyorum. ”

Uyku Vakti Rutini

“Akşamları cildimi derinlemesine temizlemeye özel önem veriyorum ve yatmadan önce her zaman kollajen maske veya nemlendirici kullanıyorum. Dudak kremi, çok kullandığım başka bir ürün – nereye gidersem gideyim, çantamda var. ”

Anında Cilt Bakımı
Uçaktaki hava gerçekten kuru olduğundan, seyahat ederken cildimi her zaman çok nemlendirdiğimden emin oluyorum. Uzun mesafeli uçuşlardan sonra cildimi canlandırmak için, özel maskeler kullanıyorum. Ekstra parlaklık için 24 ayar altın maske uygulamaları yapıyorum. ”

En İyi Güzellik Sırları
“Pek çok harika makyaj sanatçısıyla çalıştığım için, çalışmalarını gözlemlemeyi ve çok sayıda soru sormayı seviyorum. Kaşlarımı bir diş fırçası yardımıyla düzeltmek için normal saç spreyi kullanmak veya nemli, doğal bir görünüm için dudak kremi olarak göz kremimi kullanmak gibi harika ipuçları aldım.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama