July 13, 2024

Jennifer Lawrence’ın Güzellik Sırları

Hollywood ünlülerinin neredeyse attıkları her adımı takip ettiğimiz bir zamanda yaşıyoruz. Giydikleri kıyafetten, saç modellerine kadar örnek aldığımız bu insanların gündelik hayat rutini de her zaman radarımıza giren konulardan biri. İster makyajlı olsun ister makyajsız ciltleri her zaman pırıl pırıl parlayan ünlülerimizin özellikle güzellik ipuçlarını çok merak ediyoruz. Bu ay güzellik rutini radarımıza giren ünlü Jennifer Lawrence! Katıldığı her galada olay yaratan, samimi tavrıyla pek çok insanın favorisi Jennifer’ın güzellik rutinini kendi ağzından dinlemeye hazır mısınız?

Parfüm Seçimi
Ben küçükken annem Dior’un Miss Dior parfümünü kullanırdı bu yüzden çocukluğumdan beri alışkın olup sevdiğim bir koku. Bundan birkaç yıl önce Dior ile yaptığım bir işbirliğinde tamamen kendi seçimlerimle bir parfüm yarattık. Şu an kendi parfümüm olan Dior Joy’u kullanıyorum. Çok baskın notaları olmayan hafif bir koku olmasına bayılıyorum. Bir tık çiçeksi notası olan sandal ağacının baskın olduğu bir koku ve bence modern bir klasik olmaya aday.

Makyaj Tercihi
Gün içerisinde olmam gereken bir yer yoksa genellikle makyajsız olmayı tercih ediyorum. Büyükannemin bana her zaman söylediği bir şey var; kaşlarına her zaman dikkat etmelisin. Makyaj yapmasam bile kaşlarımın düzgün görünmesine dikkat ediyorum. Sürekli ağır makyajlar yapılan durumlar içerisinde olduğum için özel hayatımda daha sade olmayı seviyorum.

Cilt & Saç Bakımı
Ürün seçimi yapmaksızın her gece yatmadan önce mutlaka peeling yapıyorum. Cildim çok kuru bu yüzden her gece yatmadan önce kalın bir tabaka halinde gece kremi uyguluyorum. Yüz için kullanılan ürünlerin sık sık değiştirilmesi taraftarıyım fakat retinol içeren ürünlerden asla vazgeçemiyorum. Bunlar dışında her gün mutlaka yaptığım tek şey dışarı çıksam da çıkmasam da güneş koruyucu sürmek.

Saç konusunda gerçekten çok acemiyim. Doğal saçım kıvırcık olduğu için düz saçlı olmayı daha çok seviyorum bu yüzden kısa modelleri tercih ediyorum.

Sabah Rutini
Sabah uyanır uyanmaz önce kahvemi içiyorum, dişlerimi fırçalıyorum ve güneş koruyucumu sürüyorum. Köpeğimi gezdirdikten sonra hemen hızlıca bir duş alıyorum. Çok fazla pilates yapıyorum ve koşmayı da çok seviyorum.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama