July 24, 2024

Jennifer Lopez’in Güzellik Sırları

Jennifer Lopez, 1997’de spot ışığına ilk adım attığı andan itibaren en iyi makyaj görünümünü sergiliyor. Ancak makyajsız da aynı derecede iyi görünüyor. Bu yüzden en çok aldığı sorulardan biri cilt bakım rutini. Her ne kadar iyi bir cilt bakımı rutini genç kalmada çok önemli de olsa genetiğin etkisi de yadsınamaz. Jennifer Lopez yaptığı bir röportajda “İyi genlerim olduğunu söylemeliyim. Annem ve büyükannemin güzel bir cildi vardı, bu yüzden bununla kutsandım ve çok şanslıyım” diyor. Peki genetik dışında 50 yaşındaki şarkıcının güzellik sırları neler? Gelin kendi ağzından öğrenelim.

1. Doğru saatlerde uyumak .”Bir numaralı ipucu, her zaman yeterince uyumak. Bunu yeterince vurgulayamıyorum, 9 veya 10 saat uyumayı çok isterdim, ancak her iki durumda da, her zaman en az sekiz saat uyuyorum. ”

2. “Ayrıca kesinlikle güzelliğin içeriden geldiğini düşünüyorum – zihninizi, ruhunuzu, bedeninizi ve ruhunuzu uyumlu tutmalısınız” diye ekledi. “Ben meditasyon yapmaya kesin olarak inanıyorum ve mutlu olduğunuzda, sevinç ve sevgi hissettiğinizde güzelliği yayarsınız.”

3. J.Lo egzersiz yaptıktan sonra her zaman yüzünü yıkıyor. “Her zaman, egzersiz yaptıktan sonra yüzümü yıkarım. Bu, gözeneklerimi temiz tutmaya ve cildimin sağlıklı hissetmesine yardımcı olur”

4. Ve Jennifer Lopez, SPF olmadan tek bir gün bile geçirmiyor.
“Çalışmadığımda çok makyaj yapmıyorum ve SPF’ye sıkı bir şekilde inanıyorum. Güneşte çok uzun süre kalmamaya çalışıyorum”

5. Bu güzelliğin ucuza mal olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Ünlü güzel J.Lo günlük bakım rutininde genellikle lüks markaları tercih ediyor. Nolursa olsun La Mer nemlendiricisi her zaman yanında ve onsuz bir gün geçirmiyor.

6. Ve çalışmadığı zamanlarda Lopez fazla makyaj yapmıyor. Lopez, Tatil günleri söz konusu olduğunda, güzellik rutini için az zaman harcıyor ve olabildiğince makyajsız kalmaya çalıştığını söylüyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama