April 25, 2024

Kararsız Mısın? Bu Parçalar Her Zaman Kurtarıcı!

Hani bazı zamanlar olur değil işe gitmek yataktan kalkmak bile istemeyiz. Zar zor uyandığımız böyle günlerde ne giyeceğimize karar vermek tam bir işkenceye dönüşebiliyor. Böyle günleri sıkça yaşıyor ve artık giyinme konusunda ilhama ihtiyacınız olduğunu hissediyorsanız her günü kurtaracak bazı zamansız parçaları gelin birlikte listemize ekleyelim.

Çizgili Üstler
Mevsim koşulları ne olursa olsun herkesin gardırobunda bir çizgili tişörtü ve bluzu olmalı. Hem jean gibi casual parçalarla hem de kumaş etek ve pantolonlarla rahatça kombinlenen çizgili üstler klasik ceketlerin içinde bile çok şık görünüyor.

Beyaz Gömlek
Biliyoruz biraz klişe gelecek fakat beyaz gömleksiz bir gardırop düşünülemez! Kaban, klasik ceket deri ceket, jean pantolon, jean şort, sweatshirt… Beyaz gömlek o kadar fazla kombin olanağı sunuyor ki bu kez de alt seçmekte zorlanabilirsiniz. Biraz daha feminen bir görünüm arzu ediyorsanız şık bir etekle yok ben bugün rahat olmak istiyorum diyorsanız da jean ve sneakerslarla tamamlayabilirsiniz.

Babetler
Son yıllarda sneakersların önlenemez yükselişini hayretler içerisinde izliyoruz ama bazı kombinlerde özümüze dönmek gerekiyor. Hem maskülen hem feminen parçaları gayet şık ve özenilmiş gösteren babet ayakkabılar, böyle kararsız günlerde aradığınız parça olabilir.

Jean Pantolon
Böyle isteksiz günlerde eliniz o çok sevdiğiniz jean pantolonunuza gitmiyorsa ortada bir yanlışlık var demektir çünkü herkesin favori bir jean pantolonu olur. Yine de üzülmeyin yolun neresinden dönseniz kardır. Bu gün kurtarıcı jean pantolonu seçerken vücut tipinizi göz önünde bulundurun. Klasik kesim yüksek bel bir jean pantolonun yakışmadığı insan yok bu gerçeği de hatırlatalım.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama