April 25, 2024

Kate Moss’un Güzellik Sırları

90’lı yıllarda modellik mesleğinin en parlak olduğu günlerde adını sıkça duyduğumuz tek bir isim vardı: Kate Moss. Gerek güzelliği gerek sansasyonel yaşamı ile kendinden sıkça bahsettiren ünlü model özel hayatı hakkında genellikle “Asla şikayet etmeyin, asla açıklamayın” mottosu ile ilerlese de bu kadar senedir hala güzelliği hakkında konuşuluyor olmasından sonra güzellik ve bakım rutininin merak edilmesi sır değil. Dünyaca ünlü makyaj artistleri ile yakın arkadaş olan Kate Moss bir röportajında sonunda güzellik sırlarını açıkladı gelin 48 yaşındaki modelin sırlarını birlikte keşfedelim.

 

-Meyve Suyu Detoksu

“Ben detoks yapmayı seviyorum. Yılda en az üç kez, bir hafta boyunca meyve suyu temizliği yapıyorum. Ve bunun sonunda harika hissediyorum. Ve sonra çok daha fazla enerjim oluyor!

 

-Makyaj Sanatçısı Güneşi Yasakladı

“Charlotte Tilbury bana güneşe çıkmamamı söyledi,o da açık tenli biri olduğu için beni anlıyor. Onu biraz görmezden geldim ama şimdi risk almıyorum!”

 

-Artık Güneşlenmek Yok

“Güneşin tamamen dışında değilin ama artık uzun uzun yatıp güneşlenmiyorum. Önceleri, ‘Hadi elimizden geldiğince esmerleşelim!’ gibi bir şeydi artık gölgelerde yaşamayı seviyorum.

 

-Güneş Bakımı Rejimimde Bazı Tutarsızlıklar Var

“Yüzümde 50 faktörlü güneş kremi kullansam da bacaklarımda çok daha düşük faktörleri kullanıyorum. Aslında geri kalan her yere yağ sürüyorum. Şaka yapıyorum! Vücudumda da yüksek faktörlü kremler kullanmaya dikkat ediyorum ama yüzüm kadar değil.

 

– Makyajımı daha yumuşak temizlemeye başladım

“Saint Laurent çekimlerinde makyajımı çıkardığımı hatırlıyorum ve onu gözümü ovuşturarak çıkarmaya alışkındım. Makyaj sanatçısı, ‘Bunu cildine yapma! Böyle ovuşturma dedi!’

 

-Kızım Lilly Tam Bir Güzellik Uzmanı

“Ah, artık benden daha çok şey biliyor! O doğal, organik. Şimdi ise maskara ve güzellik blogları ve benzeri şeylerle ilgileniyor.”

 

-Eski Güzellik Numarası ile Hala Hile Yapıyor

“Bu eski okul numaraları işe yarıyor! Salatalık dilimleri ile dolu suya yüzünüzü içine sokarsınız, kesinlikle uyanırsınız. Bu çok iyi. Kesinlikle işe yarıyor çünkü tüm kan yüzeye çıkıyor.”

 

-Dudak Nemlendiricisi her zaman çantasında

Kerastase en sevdiği saç ürünü ve badem ise en sevdiği atıştırmalık.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama